Wyciekła pilnie strzeżona tajemnica "Sanatorium miłości". Widzowie są oburzeni; jak można było dopuścić do tego typu sytuacji?

Wyciekła pilnie strzeżona tajemnica "Sanatorium miłości". Widzowie są oburzeni; jak można było dopuścić do tego typu sytuacji? Źródło: instagram/sanatoriummilosci

"Sanatorium miłości" nie przypilnowało swoich uczestników i pilnie strzeżona tajemnica wyciekła, a widzowie oburzyli się nie na żarty. Nikt nie może zrozumieć, jak można było dopuścić do tego typu sytuacji.

"Sanatorium miłości" jest wielkim hitem TVP. Widzowie w całym kraju z wielką radością zasiadają przez telewizorami, by każdego tygodnia śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Kiedy jednak pojawiła się ta informacja, widzowie nie ukrywali swojego oburzenia. 

"Sanatorium miłości" pilnie strzeżona tajemnica 

Program "Sanatorium miłości" ma pomóc swoim uczestnikom znaleźć miłość na jesień swojego życia i sprawić, że nie będą musieli radzić sobie z życiem w pojedynkę. Widzowie doskonale zdają sobie sprawę, że znalezienie miłości jest tym, co popycha uczestników do wzięcia udziału w programie. 

Jednak pozostaje kwestia wynagrodzenia, które wszyscy seniorzy dostają za udział w "Sanatorium miłości". Ta jedna z największych tajemnic związanych z produkcją właśnie ujrzała światło dzienne - i nikomu  nie podoba się to, czego się dowiedzieli. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znajdziesz miłość i zarobisz niewiele w "Sanatorium miłości" 

Iwona Mazurkiewicz jest jedną z ulubionych uczestniczek programu "Sanatorium miłości". Widzowie bardzo mocno kibicują kobiecie, by udział w programie był dla niej szansą na rozwój prawdziwego uczucia. Ostatnio w wywiadzie Iwona Mazurkiewicz zdradziła wielką tajemnice związaną z produkcją. 

- Dostaliśmy niewielkie wynagrodzenie. W naszym regulaminie było zapisane, że będzie to symboliczne wynagrodzenie i faktycznie takie było. Dla mnie samo uczestnictwo było frajdą, a jeszcze jak zapłacili, to trzeba się cieszyć z tego powodu. To była naprawdę symboliczna kwota - wyznała Iwona Mazurkiewicz. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane

2. Polacy trzymali kciuki, niestety choroba okazała się silniejsza. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci Karoliny

Okazuje się, że seniorzy, którzy biorą udział w "Sanatorium miłości" zarabiają 50 złotych dziennie, co daje 1550 złotych za cały program. Biorąc pod uwagę ogromną oglądalność, widzowie nie mogli nie zauważyć, że uczestnicy dostają o wiele za mało pieniędzy, biorąc pod uwagę, jak wielką popularnością i oglądalnością cieszy się program. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szukała pomocy przez dwa lata. Lekarze stwierdzili, że jest zbyt młoda na raka
  2. Znany dziennikarz sportowy odchodzi z Polsatu. Pracował w stacji prawie 20 lat
  3. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów
  4. Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu
  5. Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News