Zjawiskowa gwiazda Sanatorium miłości nie miała lekko. Ledwo się pozbierała

Zjawiskowa gwiazda Sanatorium miłości nie miała lekko. Ledwo się pozbierała Źródło: facebook.com/Sanatorium Miłości TVP

Gwiazda Sanatorium miłości miała bardzo ciężkie życie. Los nie był dla niej łaskawy, ciągle musiała mierzyć się z kłopotami i nieprzyjemnościami. Wyznała wszystko na wizji, wiadomo o każdym szczególe z jej życia.

Gwiazda Sanatorium miłości, którego nowy sezon trwa już na TVP, zdecydowała się na szokujące wyznanie na wizji. Telewidzowie dowiedzieli się o jej wszystkich prywatnych problemach, wielu poruszyło jej pasmo niepowodzeń.

W Sanatorium miłości chciałaby się zakochać w kimś godnym zaufania

W programie znalazła się m.in. 61-letnia nauczycielka wychowania fizycznego. To najmłodsza uczestniczka tej edycji. Chodzi oczywiście o blondwłosą Iwonę Mazurkiewicz. Do programu przyjechała nawiązać nowe znajomości i być może przy okazji zakochać się w innym uczestniku. Nie każdy był jednak świadomy tego, co przeszła w życiu.

W pierwszym odcinku Sanatorium miłości opowiedziała o swoim pierwszym małżeństwie. Wspominała męża, który nadużywał alkoholu, a sam rozwód określiła jako "bardzo bolesny". W końcu pozwoliła sobie na miłość i postanowiła zakochać się ponownie. Wyszła za mąż po raz drugi, jednak i tym razem los nie był dla niej łaskawy. Partner zmarł.

- Śmierć mojego drugiego męża była czymś tak okrutnym, że trudno było mi sobie poradzić. Jest tęsknota, ból, ale mam piękne wspomnienia - wspomina Iwona Mazurkiewicz. To nie wszystko.

W najmniej spodziewanym momencie jej zdrowie było poważnie zagrożone

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Iwona Mazurkiewicz wspomina o osobistym dramacie, któremu musiała stawić czoła 8 lat temu. Lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór.

- Chciałam cieszyć się domem i wspaniałą rodziną - synem, synową i wnukiem. A tu nagle wykryto u mnie bardzo dużego guza trzustki - 9 na 7 cm. Przygotowałam siebie i bliskich na to, że może to być ostatni etap mojego życia - wspomina smutnym głosem uczestniczka.

Dzisiaj grzeje: 1. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok
2. Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?

Iwona Mazurkiewicz, zanim znalazła się w Sanatorium miłości, trafiła na stół operacyjny. Kiedy dowiedziała się, że plan leczenia się powiódł, obiecała sobie, że teraz zacznie żyć pełnią życia. Jest w pełni przygotowana do tego, by w końcu spotkało ją coś niesamowitego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach
  3. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  4. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  5. Popularny produkt niszczy tarczycę i powoduje nowotwór. Lepiej natychmiast wyrzuć go z lodówki

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News