Marta Manowska przekazała radosną nowinę. Nikt nie mógł się spodziewać

Marta Manowska przekazała radosną nowinę. Nikt nie mógł się spodziewać Źródło: TRICOLORS East News

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych przez Telewizję Polską. Telewidzowie, śledzący losy bohaterów show, byli świadkami wielu wzruszeń, rodzących się uczuć i głośnych awantur. Wielu bohaterów stało się prawdziwymi idolami. Marta Manowska postanowiła podzielić się niespodziewaną nowiną na temat jednej z par

Jednymi z najpopularniejszych bohaterów programu "Sanatorium miłości" są Iwona i Gerard. Choć program opuścili osobno, ich relacja rozwinęła się w życiu prywatnym. Seniorzy szybko zostali parą. Niedawno emerytka z Radomska potwierdziła, że łączy ich prawdziwe uczucie. W wyprodukowanym przez TVP programie pt. "Bądźmy razem w domu" pochwalili się tym, że zamieszkali razem wkrótce po wybuchu pandemii koronawirusa. Z informacji przekazywanych przez tabloidy wynika, że jako miejsce do życia wybrali willę z basenem w okolicy Zabrza, która należy do Gerarda. 

"Sanatorium miłości": Marta Manowska odwiedziła parę

Jeszcze w trakcie trwania programu "Sanatorium miłości" były ratownik górski zaproponował emerytce wspólny wyjazd na urlop. Starsza pani nie była skora do jawnych deklaracji na wizji, ale okazywała koledze wyraźne zainteresowanie. Także te plany doszły do skutku. Niedawno w mediach społecznościowych Iwony Mazurkiewicz pojawiło się urocze zdjęcie z wakacji w Egipcie. Prawdopodobnie urlop był czasem, który spędziła z nowym partnerem. Gerard deklarował, że u boku kobiety chciałby dożyć nawet stu lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta Manowska, która aktualnie pracuje na planie odcinka specjalnego "Sanatorium miłości", postanowiła odwiedzić bohaterów i sprawdzić, jak rozwija się ich relacja. Prowadząca nie mogła ukryć zachwytu głębokim uczuciem, jakie połączyło dwójkę emerytów. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, do którego pozowała wspólnie z Iwoną i Gerardem. Fotografia została wzbogacona rozczulającym opisem. To, co napisała prowadząca "Sanatorium miłości", chwyta za serce.

- Ta para to najlepszy poprawiacz humoru, jaki istnieje [...]. Słuchałam, słuchałam, patrzyłam i chłonęłam to, co między nimi. Uczucie, czułość, delikatność, szacunek, wsparcie, żar, fascynacja, szaleństwo, nastoletniość. Wszystko tam jest. I ta nadzieja, że prawdziwa miłość jednak naprawdę istnieje. Iwonko! Gerard! Jesteście wspaniali. Cała ekipa oczarowana. Przywieźcie magię. Będziemy się wami chwalić wszędzie - brzmi podpis.

Dzisiaj grzeje: 1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni
2. Agata Duda zwróciła się z ważnym apelem do wszystkich kobiet. Każda Polka powinna go przeczytać

W programie "Sanatorium miłości" atrakcyjna emerytka była adorowana przez trzech mężczyzn. Podkreślała również, że nie zależy jej na szybkich, przelotnych relacjach. Gerard od samego początku próbował zdobyć jej serce. Wygląda na to, że cierpliwość się opłaciła i para spędzi wspólnie jesień życia. Jak stwierdzili fani Marty Manowskiej, wiek to tylko liczba, a charyzmatyczna para przypomina zakochanych nastolatków. Gratulujemy!

Wyświetl ten post na Instagramie.

A ta para to najlepszy poprawiacz nastroju, jaki istnieje To właśnie przy nich mi się wydarzyło Słuchałam, słuchałam, patrzyłam i chłonęłam to, co między nimi Uczucie, czułość, delikatność, szacunek, wsparcie, żar, fascynacja, szaleństwo, nastoletność Wszystko tam jest I ta nadzieja, że prawdziwa miłość jednak naprawdę istnieje Iwonko! Gerard! Jesteście WSPANIALI Cała ekipa oczarowana Przywieźliście magię Będziemy się Wami chwalić wszędzie! Napiszcie w komentarzach za co ich lubicie i czego życzycie A jeśli chcecie zobaczyć co u nich - odcinek już się robi 🤍🤍🤍 @sanatorium_milosci_tvp @sanatoriummiloscilovers @badzmyrazem.tvp

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zamówił gulasz, nagle coś zgrzytnęło mu w zębach. Wyłowił skarb z talerza, spotykany raz na 10 tysięcy przypadków
  2. Kamera nagrała bardzo dziwne zachowanie Roberta Lewandowskiego. Gdy wskazał na Anię, wszystkich zatkało (WIDEO)
  3. Ambasada RP przekazała tragiczne wiadomości. Niestety, nie żyje Mirosław Rowicki
  4. Uwaga. Polacy masowo dostają dzisiaj SMS z pilnym ostrzeżeniem, znamy jego treść
  5. Zapadła decyzja ws. kwarantanny dla Polaków. Od 15 lipca nowe zasady
  6. Anna Mucha zrobiła aferę, gdy zobaczyła, co podano jej w restauracji. Wszystko zostało nagrane 

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News