Okropna tragedia wstrząsnęła uczestnikami "Sanatorium miłości". Wszyscy zalali się łzami

Okropna tragedia wstrząsnęła uczestnikami "Sanatorium miłości". Wszyscy zalali się łzami Źródło: .

"Sanatorium miłości" znowu poruszyło serca widzów. Tym razem osobiste historie opowiadane przez seniorów wywołały łzy wzruszenia. Niektórzy przeżyli tragedie.

Podczas ostatniego odcinka "Sanatorium miłości" doszło do bardzo osobistych wyznań. Uczestnicy wrócili do najbardziej bolesnych wspomnień z przeszłości.

W "Sanatorium miłości" uczestnicy zebrali się razem, by powiedzieć, czego obecnie brakuje im najbardziej. Te intymne wyznania spowodowały, że seniorzy otworzyli się na siebie jeszcze bardziej. Nie obyło się bez wzruszeń - niektóre zwierzenia okazały się naprawdę wstrząsające.

"Sanatorium miłości" o tragediach uczestników

Seniorzy w ostatnim odcinku programu TVP pt."Sanatorium miłości" zostali zebrani w grupie i otworzyli się przed sobą. Uczestnicy odważyli się mówić o rzeczach, które bolą ich najbardziej. Przestali ukrywać niezagojone rany. Przyznali się do tego, czego aktualnie brakuje im w najbardziej. Prawie każdy z seniorów stracił kogoś bardzo bliskiego. Niektórzy pożegnali członków rodziny, inni swoich byłych partnerów. Nie potrafili ukryć wzruszeń przed kamerą. Te wyznania okazały się bardzo trudne.

Część uczestników "Sanatorium miłości" przyznała, że nie mogą pogodzić się z upływem czasu, który tak szybko minął i którego już nie odzyskają. Mają za sobą wiele lat trudnych doświadczeń, ale liczą na to, że w życiu czeka ich jeszcze coś dobrego. Seniorzy zawiązali między sobą niezwykłe więzi, dobierając się w pary. Wtedy, patrząc sobie prosto w oczy, powiedzieli proste, ale jakże ważne słowa: "Witaj, dziękuję ci, dobrze, że jesteś". Podczas tego momentu nie brakowało szczerych wzruszeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dalsza część "Sanatorium miłości" przyniosła uczestnikom wyczekiwane rozluźnienie. Najpierw seniorzy wybierali kreacje z myślą o tym, jak dobrze wyglądać po 60-tce. Pod okiem profesjonalnych stylistów dobierali nowe fryzury i makijaże. Panowie za to odpoczywali w basenie. Ostatecznie wystąpili w swoich nowych kreacjach na pokazie mody. Doszli do wniosku, że nie powinni zważać na swój wiek i ubierać się tak, jak mają ochotę.

Dzisiaj grzeje: 1. Kamera w pokoju dziecka nagrała, co ojciec robi z 4-latką. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast zaragowała

2. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieści

Na koniec "Sanatorium miłości" Stenia opowiedziała o swoim dramacie. Kobieta przeżyła dwa bardzo poważne wypadki samochodowe. Wracając z targów kwiatowych, maluch prowadzony przez jej męża, zderzył się z tirem. Stenia przyznała, że ledwo przeżyła tę tragedię. W wypadku mogła stracić obie nogi. Przy życiu utrzymywała ją myśl o dzieciach. Seniorka zdradziła również swoje miłosne plany. Uczestniczka "Sanatorium miłości" wierzy, że w końcu zostanie parą z Władkiem P., bo połączyło ich prawdziwe uczucie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Badania, które warto robić przynajmniej raz w roku. Dzięki nim można wiele się dowiedzieć o swoim zdrowiu
  2. Żona Kamila Stocha ma oryginalną pasję. Pokazała przerażające zdjęcia (FOTO)
  3. Tragiczny bilans nocnej wichury na południu Polski. 16 zwierząt zmarło w kilka sekund na miejscu, nie miały żadnych szans
  4. Jeden prosty trik pozwoli zaoszczędzić krocie na zużyciu gazu. Wystarczy przyjrzeć się palnikom
  5. Tysiące interwencji służb, zniszczenia są coraz większe. Żywioł sieje spustoszenie w Polsce, eksperci podnoszą alarm

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News