Wiadomo jak skończy się "Sanatorium miłości"? Jedna z uczestniczek powiedziała kilka słów za dużo, jest afera

Wiadomo jak skończy się "Sanatorium miłości"? Jedna z uczestniczek powiedziała kilka słów za dużo, jest afera Źródło: youtube/telemagazyn

Sanatorium miłości znalazło się w obliczu ogromnej afery. Podczas konferencji prasowej jedna z uczestniczek przesadziła i powiedziała klika słów za dużo. Czyżby zdradziła zakończenie programu?

Sanatorium miłości okazało się być prawdziwym hitem, a stacja TVP zdecydowała się ruszyć z kolejną odsłoną programu. Losy seniorów, którzy szukają miłości, ściągnęły przed ekrany telewizorów ogromną publiczność, a nowy sezon miał przynieść jeszcze więcej zadowolenia. Niestety, tuż po emisji pierwszego odcinka wybuchła afera. Okazuje się, że jedna z uczestniczek najprawdopodobniej zdradziła zakończenie. 

Sanatorium miłości w obliczu wielkiego skandalu 

Sanatorium miłości kilka dni temu miało premierę drugiego sezonu. W premierowym odcinku widzowie mieli szansę poznać dwunastu bohaterów, którzy zaczynają swoją wielką przygodę i walkę o miłość. Już pierwszy odcinek okazał się być strzałem w dziesiątkę, telewizja TVP odnotowała ogromną oglądalność. 

Razem z rozpoczęciem programu zorganizowana została konferencja prasowa, gdzie spotkali się uczestnicy programu, którzy mieli odpowiadać na pytania dziennikarzy. Okazuje się, że podczas niej doszło do wybuchu prawdziwego skandalu. Jedna z uczestniczek drugiego sezonu zdradziła za dużo. 

Jak zakończy się Sanatorium miłości?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas konferencji prasowej seniorzy mieli szansę wypowiedzieć się, jak z ich perspektywy wyglądał udział w programie. Warto podkreślić, że stacja TVP nagrała już wszystkie odcinki nowego sezonu, także seniorzy doskonale wiedzą, jak zakończy się Sanatorium miłości. Pani Barbara zapytana o show zdradziła, że podczas nagrywania programu nie powstała żadna para. 

– Może cztery tygodnie, to nie jest wystarczający okres. Nawiązały się przyjaźnie, miłości nie ma – zdradziła uczestniczka. 

Dzisiaj grzeje: 1. 10-letnie dziecko nie żyje. Tragiczne znalezisko na lotnisku w europejskiej stolicy

2. Cała Polska do końca wierzyła, że finał będzie inny. Nie żyje 13-letni Oliwier

Czy to możliwe, że podczas nagrywania seniorzy nie znaleźli miłości? Żaden z uczestników nie potwierdza słów pani Barbary. Widzom pozostaje śledzić losy bohaterów "Sanatorium miłości" by przekonać się, czy uczestniczka rzeczywiście zdradziła zakończenie programu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Wnioski o 500 plus zawieszone. 2020 problematycznym rokiem dla rodzin
  3. Bardzo smutne informacje. Nie żyje mistrz Polski i Europy
  4. Pierwszy raz dopadł ją, gdy była w pierwszej klasie. Jej cierpienie trwało 9 lat, tata bezdusznie ją wykorzystywał
  5. Dagmara ukrywała prawdę przed widzami, ale w końcu przekazała radosną nowinę. Powiedziała wszystko o szczęśliwcu, który skradł jej serce

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News