Widzów aż zatkało. Słowa Wiesi z Sanatorium miłości porażają, są ostre jak brzytwa

Widzów aż zatkało. Słowa Wiesi z Sanatorium miłości porażają, są ostre jak brzytwa Źródło: instagram/sanatorium_milosci_tvp/

Widzów "Sanatorium miłości" słowa Wiesi wprawiły w osłupienie. Bohaterka nie zawiodła ich swoja szczerością, jednak czegoś takiego chyba nikt się nie spodziewał.

"Sanatorium miłości" właśnie wystartowało z drugim sezonem, który już od pierwszego odcinka zapowiada się naprawdę ciekawie. Każdego z uczestników, którym udało się dostać do programu, cechuje coś zupełnie innego, choć tylko jedna z bohaterek najbardziej wysuwa się na pierwszy plan swoją osobowością. Na samym starcie z jej ust padły słowa, o których trudno będzie zapomnieć. 

Wiesia z "Sanatorium miłości" zaparła wszystkim dech. Z jej ust padły słowa ostre jak brzytwa 

TVP nie mogło sprawić widzom większej przyjemności, jak oficjalnie ogłosić, że niebawem na antenie pojawi się drugi sezon programu. Szybko rozpoczęły się castingi, a wytypowani bohaterowie już widnieją na ekranach, przeżywając niesamowitą przygodę. W pierwszym odcinku fani show mogli dowiedzieć się nieco więcej o uczestnikach, a najbardziej barwnym ptakiem od razu została okrzyknięta pani Wiesława z Białegostoku, która wykazała się niebywałą szczerością. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jak dzisiaj panów zobaczę, to przede wszystkim liczyć się będzie ich wygląd. Jeżeli przyjedzie pan w dresie prosto z podróży, to mogę to zaakceptować, a jeżeli przyjedzie pan już z hotelu to tego dresu nie zaakceptuję. Bo u nas w Białymstoku dresiarze to taki margines - przyznała wprost. 

To jednak nie koniec zadziwiających wypowiedzi bohaterki, bowiem chwilę później z jej ust padły powalająco ostre słowa. Marta Manowska zapowiedziała, że już za chwilę emerytów czeka krótka zabawa w szybkie randki. Pomysł bardzo spodobał się uczestnikom i chyba nikogo nie zdziwi fakt, że to pani Wiesia uraczyła wszystkich najbardziej żywiołową reakcją. Bohaterka wprost zapytała o seks.

Dzisiaj grzeje: 1. 10-letnie dziecko nie żyje. Tragiczne znalezisko na lotnisku w europejskiej stolicy

2. Druzgocąca wiadomość. Nie żyje Grażyna Przybylska, rodzina wystosowała apel

- Może powiesz jeszcze, że na seks pójdziemy od razu? - zapytała bez ogródek. 

Widzowie TVP przeżyli prawdziwy szok, a słowa kobiety potraktowali jako niewielki przedsmak tego, czego mogą spodziewać się po nowej edycji ich ulubionego programu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego
  4. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI
  5. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP

Źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News