Zdrada w "Sanatorium miłości" wyszła na jaw. Władek ośmieszył ją przed całą Polską

Zdrada w "Sanatorium miłości" wyszła na jaw. Władek ośmieszył ją przed całą Polską Źródło: instagram sanatorium_milosci_tvp

"Sanatorium miłości" dało im szansę na odnalezienie miłości. Po emisji programu mieli jeszcze wiele przed sobą. Niestety prawda o ich związku właśnie wyszła na jaw. Okazuje się, że Władek zdradził ukochaną i ośmieszył ją przed całą Polską.

"Sanatorium miłości" jest jednym z największych hitów, które emitowane są na antenie TVP. Widzowie z emocjami mogli śledzić losy pensjonariuszy już dwukrotnie. W ostatniej odsłonie jedna z par, która oczarowała Polaków, miała nadzieję, że po zakończeniu programu ich miłość przetrwa próbę czasu. Niestety, dziś pojawiły się wiadomości, że Władek oszukał ukochaną, która została zdradzona i upokorzona na oczach całego kraju. 

Zdrada w "Sanatorium miłości"

Władek i Stenia byli jedną z pierwszych par, między którymi zaiskrzyło w "Sanatorium miłości". Para znana z drugiego sezonu, sprawiła, że Polacy z radością parzyli na ich rozkwitającą miłość. W programie Władek stwierdził, że Stenia jest kobietą idealną, o której zawsze marzył. 

Jeszcze podczas trwania programu widzowie mogli być świadkami zachowania Władka, które przeczyło twierdzeniu, że Stenia jest "tą jedyną". Mężczyzna chętnie adorował także inne pensjonariuszki. Wiele osób pamięta odcinek, w którym Władek przebywał z Bożeną w jacuzzi. To wtedy doszło do gorących scen, kiedy mężczyzna złapał Bożenę za biust. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W tym samym odcinku tłumaczył się, że zrobił to tylko, dlatego że Bożena miała urodziny i nie chciał zrobić jej przykrości. Widzowie pamiętają, że był to odcinek, w którym także powiedział Steni, że ją kocha. 

Zdrada wyszła na jaw po emisji "Sanatorium miłości"

Okazało się, że Stenia nie była świadoma, że Władek dopuścił się takiego zachowania. Prawda o zdradzie i nieprzyzwoitym zachowaniu wyszła, dopiero kiedy uczestniczka zobaczyła ten odcinek "Sanatorium miłości" w telewizji. 

- Czułam się ośmieszona i poniżona. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama, a nie z Władkiem - wspomina Stenia w rozmowie z "Super Expressem". 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina uwielbianego aktora przekazała tragiczne wieści. Zmarł 2 dni temu na koronawirusa

2. Kiedy wrócimy do pracy? Biolog podał dwie możliwe daty

Stenia nie wspomniała, jak dziś wygląda jej relacja z Władkiem. Nie wiadomo, czy para wciąż jest razem, czy też Stenia postanowiła się rozstać z nieuczciwym kochankiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niepokojące dane GIS. Kto w Polsce najczęściej choruje na COVID-19?
  2. Nie żyje reprezentant Polski. Zagrał dla kadry 24 razy, ogromna strata
  3. Zenek Martyniuk przeszedł dramatyczne chwile. Po kilku miesiącach zdradził smutne szczegóły
  4. Od kwietnia pracownicy mogą stracić nawet połowę pensji. Chodzi o duże pieniądze, wszystko zgodnie z prawem
  5. Para wybrała się na spacer z psem po opustoszałej okolicy. Gdy zauważyli, kto idzie z nimi, zamarli
  6. Załamana kasjerka powiedziała całą prawdę o "godzinach dla seniorów". Nie mieści się w głowie

źródło: Superexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News