Absolutna petarda w "Sanatorium miłości". Wygląda zjawiskowo, od razu skradła serca wszystkich

Absolutna petarda w "Sanatorium miłości". Wygląda zjawiskowo, od razu skradła serca wszystkich Źródło: Screen TVP

Sanatorium miłości ponownie przyciągnęło widzów przed telewizory. Można już wyróżnić swoich ulubionych uczestników - jednak prawdziwą furorę zrobiła jedna z uczestniczek, blondwłosa "petarda".

Sanatorium miłości bez zmian święci triumfy w TVP. Poprzedni sezon przyciągnął przed telewizory miliony, podobnie jest również i tym razem. Śmiechom nie ma końca, jedna z uczestniczek szczególnie przykuwa wzrok. Jej styl jest nie do podrobienia.

"Sanatorium miłości" ponownie zaskoczyło doborem uczestników

W poprzedniej edycji największą uwagę widzów przykuła Wiesia i rudowłosa, eskcentryczna Nina. W drugiej edycji widzowie już poznali kobietę, na której będą skupiać się kamery. Zdecydowanie potrafi zainteresować sobą obecnych w sanatorium panów. Przez próg weszła "jak do siebie". Ubrana w białą futrzaną kamizelką i skórzane spodnie, onieśmielała zalotnym wzrokiem spod platynowej grzywki. Wszyscy zostali z miejsca oczarowani osobą Bożenki.

Bożena od 30 lat żyje w Stanach Zjednoczonych, niedaleko Chicago. Niektórzy internauci zaczęli ją już nazywać "Cziką z Chicago". Przesympatyczna kobieta jest 9 lat po rozwodzie i szczerze przyznaje, że nie narzeka na pieniądze, ale brak jej dopełnienia, marzy o prawdziwej miłości. Mężczyzna jej marzeń musi być wysportowany, szczupły, musi czuć się przy nim bezpieczna i szczęśliwa. W domu zachowuje się jak złota rączka, musi radzić sobie sama. Hobbystycznie chodzi do kasyna, uwielbia przyrodę, a w wolnej chwili pracuje jako redaktorka polskiej gazety.

Bożena musi być świadoma, że czeka ją rywalizacja. Pojawiła się kolejna "złota kobieta"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Osoby uważnie oglądające odcinek zauważyli kolejną osobę, która zasługuje na szczególną uwagę. Zachwycają się jej ciepłym usposobieniem i trafnymi uwagami, które wywołują masę śmiechu. Pojawia się pytanie, czy przebije Bożenę i uda jej się pierwszej znaleźć miłość i odpowiedniego mężczyznę? Zdecydowanie ma w sobie to coś. Niektórzy uważają, że będzie to walka na urodę i charaktery - według nich Bożena wygląda najatrakcyjniej, jednak nie tylko wygląd się liczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

Wiesia pochodzi z Białegostoku i jest nadzwyczaj skromną osobą. Rezolutna okularnica od 8 lat jest na emeryturze, a ponad 20 lat mieszkała we Włoszech. Jej pasją jest projektowanie domów i szycie. Z chęcią przerabia ubrania z lumpeksów, nadrabia repertuar kin i teatrów. Wymarzony mężczyzna musi po prostu mieć to coś i "dbać o higienę i czystość". Jest empatyczna, marzy o piesku i ciepłym partnerze na starość.

Fot. Screen TVP

Fot. facebook.com/Sanatorium Miłości TVP

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Będą mogli zabrać seniorom ich dodatkowe emerytury. Świadczenia tracą ochronę
  3. Wstrząsająca wiadomość dla wszystkich widzów TVP. Uwielbiany aktor zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę
  4. W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie
  5. Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja

Źródło: TVP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News