Waldek z "Sanatorium miłości" wyznał skrywaną prawdę o programie. Widzowie mieli o niej nie wiedzieć?

Waldek z "Sanatorium miłości" wyznał skrywaną prawdę o programie. Widzowie mieli o niej nie wiedzieć? Źródło: Facebook

Waldek z "Sanatorium miłości" nie mógł się powstrzymać i wyznał dziennikarzom skrywaną dotąd prawdę o programie. Czyżby widzowie mieli o tym wiedzieć? Jednak słowo już się rzekło. Teraz wszyscy wiedzą, co tam się dzieje.

"Sanatorium miłości", którego drugi sezon emitowany jest na antenie TVP1 w niedzielne wieczory, święci triumfy pod względem oglądalności. Jeden z uczestników, Waldek, wypowiedział się na temat produkcji programu. Dotąd nie pisnął o tym ani słowem.

Waldek z "Sanatorium miłości" w ogóle nie chciał się tam znaleźć?

Waldek z "Sanatorium miłości" wyznał całą prawdę na temat tego, jak trafił do programu. Produkcja show do tej pory nie zdradzała, jak wygląda to na wczesnych etapach. Dzięki Waldkowi wyszła na jaw cała prawda. Także to, że wcale sam nie zgłosił się do programu. Zazwyczaj jest to niedopuszczalne.

Waldek przyznał się, że początkowo nie wiedział nawet, że taki program istnieje. Wtajemniczył go w to dopiero jego przyjaciel, Bogdan. "Waldek zgłoś się do programu. On jest dla ciebie!" - nagabywał go znajomy. To właśnie Bogdan poprosił go o podstawowe dane i sam za niego wysłał zgłoszenie. Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie - otrzymał informację, aby wypełnić ankietę i wysłać filmik z odpowiedziami na przesłane wcześniej pytania. Skoro już powiedział "A", to powiedział "B" i szybko znalazł się na castingu.

Był zdziwiony, kiedy szybko wzięto go za pewnik. Nie spodziewał się takiego obrotu spraw

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Telewizja nigdy nie pokazuje przebiegu castingów od kuchni, jak to jest np. w przypadku "Mam talent" czy "Top model", a nawet tam uczestnicy są objęci klauzulą poufności. Kiedy Waldek przyjechał na miejsce, był zszokowany, ponieważ dowiedział się, że aż 3 tysiące osób wysłało zgłoszenia. Jednak nie musiał długo czekać, aż osoby przeprowadzające casting podejmą decyzję - szybko zdecydowali, że spośród setek seniorów udział w programie weźmie Waldek i dwóch innych mężczyzn. Nad wyborem innego uczestnika musieli się jeszcze zastanowić.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęło stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. W ogóle nie przypomina siebie
2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

- Cały październik kręciliśmy zdjęcia. Była okazja, by poznać telewizję z innej strony. 70 osób nas obsługiwało. To jest naprawdę ciężka praca, by przygotować taki program. Zdjęcia od rana do wieczora. Najgorsze jest to ciągłe czekanie - opowiadał Waldek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy udaru mózgu. Każdy z nas powinien je znać
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Dagmara skrzywdziła wiele kobiet, trafiła do więzienia. Słowa prokuratora mówią same za siebie, nawet po latach budzą oburzenie
  4. Kultowy schabowy zniknie z polskich stołów? Kuriozalny powód, Polacy obejdą się smakiem
  5. Przekazujemy wyrazy współczucia. Smutne zdarzenie spotkało profesora Jana Miodka

Źródło: Gazeta Lubuska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News