Kobieta strzelała do ludzi na festiwalu. Ogromna obława

Kobieta strzelała do ludzi na festiwalu. Ogromna obława

To wiadomość z ostatniej chwili. Rozpoczęła się obława na strzelca, który otworzył ogień do uczestników gigantycznej imprezy masowej. Jest co najmniej 4 rannych, na razie media nie informują o zabitych.

Do tragedii doszło podczas Rock'n'Roll Marathon w San Diego, Kalifornia. Festiwal jest masowy i bardzo popularny, odbywa się w wielu miastach Ameryki. Świadkowie informują o strzałach w tłumie ludzi. Media podają szczątkowe informacje.

San Diego: strzelał do ludzi w tłumie

Na chwilę obecną pojawiły się informacje o 4 osobach rannych. Nie wiadomo jeszcze nic o zabitych ani o stanie osób poszkodowanych. Jeszcze chwilę temu mówiono o tym, że strzelec jest na wolności. Media zagraniczne informują, że strzały rozległy się w momencie, w którym uczestnicy maratonu dobiegali do mety. Wywołało to panikę wśród uczestników. Niedługo później do akcji wkroczyła policja. Obecnie media podają o zatrzymaniu podejrzanej kobiety. Nie wiadomo jeszcze, czy to ona otworzyła ogień do uczestników festiwalu. Nie są znane także motywy ataku. To kolejny w ostatnim czasie dramatyczny przypadek strzelaniny w Kalifornii. Każda taka sytuacja wywołuje w USA kolejne dyskusje o powszechności dostępu do broni palnej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Panika w Europie! Szaleniec strzelał do ludzi, są ofiary śmiertelne
  2. Francja: Zaczęli strzelać z karabinów do dzieci. Gigantyczna akcja policji
  3. Wszedł do szkoły i zaczął strzelać! Wstrząsające doniesienia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News