Żona Samuela Pereiry jest załamana. Przeżywa dramat

Żona Samuela Pereiry jest załamana. Przeżywa dramat Źródło: youtube.com/Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Samuel Pereira ma kolejne kłopoty? Bardzo wiele na to wskazuje. Młody dziennikarz ma spore problemy natury prywatnej związane z małżeństwem, które nie okazało się tak trwałe jakby tego chciał. Jego żona opublikowała ostatnio informację, która stawia go w bardzo niekorzystnym świetle.

Samuel Pereira dał się poznać w bardzo młodym wieku, jako dziennikarz, który w 2012 roku opublikował wartościowy materiał na temat związany ze sprawą Amber Gold. Szybko awansował i obecnie w bardzo młodym wieku pełni funkcję szefa portalu TVP Info. Błyskawiczny rozwój kariery pociągnął za sobą także szybkie ustatkowanie się na polu prywatnym. W 2011 roku, w wieku 23 lat poślubił Marię Mackiewicz.

Jak się jednak okazuje, w małżeństwie nie udało mu się powtórzyć sukcesu. Związek nie przebiegał po jego myśli, a między parą zaczęły pojawiać się coraz to nowe konflikty. Ostatnio żona dziennikarza wyznała publicznie, że mąż posunął się do tego stopnia, że utrudnia jej kontakty z dziećmi. W dodatku w bardzo bezceremonialny sposób.

Samuel Pereira: czy to koniec małżeństwa?

Wiele wskazuje na to, że małżeństwo Samuela i Marii zbliża się ku ostatecznemu rozpadowi. Para nie może dojść od dłuższego czasu do porozumienia, o czym świadczy w głównej mierze fakt, że konieczna była interwencja sądu, w celu zabezpieczenia wizyt z dziećmi.

- Dziś policja spisała protokół, już trzeci. W sprawie utrudniania mi kontaktu z dziećmi. Nie pozostaje mi nic innego niż prosić, by Samuel Pereira, który wywiózł dzieci trzy tygodnie temu, odpowiedział gdzie są i nie utrudniał mi spotkania z nimi w sądowo uregulowanym czasie - napisała żona dziennikarza na Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawa wydaje się o tyle bulwersująca, że nie sposób pomyśleć, by małe dzieci nie miały żadnego kontaktu z matką w najważniejsze święta w roku. Niektórzy zastanawiają się, czy takie działania mają pewne znamiona porwania. Kilka osób nawet zaoferowała pomoc prawniczą kobiecie. Zdania internautów są również mocno podzielone.

- Moim zdaniem Twitter i żadne media społecznościowe nie są od takich spraw, nie mniej jednak "nie popieram ale rozumiem" takie działanie - napisał jeden z internautów.

- Najgorsze co można zrobić to atakować ojca dziecka przez Twitter. Może czas pomyśleć, jak ratować rodzinę, by dzieci nie były kartą przetargową? Większej krzywdy nie można im zrobić - skomentował ktoś inny.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Według tygodnika brat Bogumiły Wander zapadł na poważną chorobę. Jest nieodwracalna
  2. Piotr Swend znany z „Klanu” ma siostrę bliźniaczkę! Wybrała zupełnie inną ścieżkę kariery
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Widzów "Kuchennych Rewolucji" wbiło w fotele, wściekły kucharz darł się na Gessler: "Zaraz mnie ch*j strzeli"
  5. Andrzej Duda pokazał co ma w koszyku wielkanocnym. Ogromne zaskoczenie
  6. Media przekazały dziś najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje znakomita polska aktorka

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News