Nowa "jakość" TVP? Pereira pisze o "pindolku", zamiast informować o aferze PiS

Nowa "jakość" TVP? Pereira pisze o "pindolku", zamiast informować o aferze PiS Źródło: YouTube - Telewizja wPolsce

Samuel Pereira znany jest z licznych prowokacji i kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem dziennikarz postanowił przemilczeć aferę związaną z PiS, zwracając się do sędziego w wulgarnym stylu. Jego zachowanie zażenowało internautów.

Samuel Pereira należy do najbardziej znanych polskich dziennikarzy. Swoją reputację zawdzięcza jednak przede wszystkim aktywności w internecie, którą wiele osób mogłoby uznać za skandaliczną. Szef redakcji TVP Info wielokrotnie wypowiadał się na różne tematy, głównie te związane z polityką, za każdym razem doprowadzając do wściekłości internautów.

Po raz kolejny doczekaliśmy się dziwnego, a wręcz obraźliwego komentarza ze strony jednego z najważniejszych dziennikarzy TVP. Samuel Pereira postanowił przemilczeć głośną aferę związaną z politykami Prawa i Sprawiedliwości, a zamiast tego w skandaliczny sposób zwrócił się do jednego z sędziów, który postanowił skomentować oburzające wydarzenia.

Samuel Pereira nie cieszy się dobrą opinią

Samuel Pereira pełni w TVP bardzo ważną funkcję, od kiedy władzę nad telewizją publiczną ma obecnie rządzące ugrupowanie. Politykom PiS nie przeszkadzają najwyraźniej nierzadko skandaliczne słowa mężczyzny. Tym razem przeszedł on jednak samego siebie, w brutalny sposób odnosząc się do sędziego, który wyraził swoje zdanie na temat jego zachowania.

Dowiedzieliśmy się, że Pereira miał kontaktować się ze słynną hejterką Emilką, by ta przekazywała mu informacje na temat niektórych niezależnych sędziów. Miało to służyć oczernianiu ich publicznie. W sprawie wypowiedział się Paweł Strumiński, sędzia z Gliwic. Zapytał w żartobliwy sposób, czy Pereira wysyłał kobiecie swoje nagie zdjęcia, jak robił to sędzia Arkadiusz Cichocki.

Samuel Pereira wywołał skandal

- O proszę, pisali do siebie, a może były jakieś zdjęcia? - zapytał w żartobliwy sposób Paweł Strumiński. Chyba nawet on sam nie spodziewał się tak brutalnej odpowiedzi od Samuela Pereiry.

- Chyba tak, pańskiego pindolka - napisał dziennikarz.

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielu Polaków wyraża swoje oburzenie, że szef redakcji informacyjnej publicznej telewizji nie informuje o aferze związanej z politykami PiS, a zamiast tego woli w obraźliwy sposób wyrażać się do sędziów. Pojawiają się głosy, że takie zachowanie zdecydowanie nie przystoi osobie na jego stanowisku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Ujawniono największe sekrety Tadeusza Rydzyka! Duchownemu pali się grunt pod nogami
  4. Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

źródło: naTemat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News