Słynna aktorka załamana. Została całkiem sama

Słynna aktorka załamana. Została całkiem sama

Chociaż jest słynną i uwielbianą aktorką, to jej życie prywatne od dawna nie było usłane różami, a teraz czeka ją kolejny kryzys. Jest zupełnie załamana bo została całkiem sama i nic nie wskazuje na to, że mogłoby się to zmienić.

Nicole Kidman ma niespełna 51 lat, ale w jej życiu uczuciowym było już wiele kryzysów. Doceniana aktorka ma za sobą dużo związków, które nie kończyły się szczęśliwie. Wydawało się, że takie rzeczy już za nią. Od lat bowiem pozostawała w szczęśliwym związku z Keithem Urbanem.

Nicole Kidman przeżywa załamanie

Od jakiegoś czasu jednak, nad ich małżeństwem również zbierają się czarne chmury. Kilka tygodni temu razem odwiedzili klinikę psychoterapii w stanie Montana. Poszli tam po to, by z pomocą mediatora dojść do porozumienia. Nie zawsze jednak dobre chęci wystarczają, by sytuacja się poprawiła. Niestety, jak donoszą media, ich starania zakończyły się niepowodzeniem. Keith Urban przeniósł się już nawet z ich wspólnego domu w Beverly Hills do hotelu. Na niesnaskach pary najbardziej cierpią ich córki: 9-letnia Sunday Rose i 7-letnia Faith Margaret. Amerykańskie media donoszą, że tak Nicole Kidman jak Keith Urban są już bardzo zmęczeni związkiem, w którym alkohol i awantury są na porządku dziennym. Keith jest bowiem alkoholikiem, przy którym żona wciąż trwa i stara się walczyć o ich wspólne życie. Przypominamy, że para jak do tej pory ma za sobą 12 lat małżeństwa.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znaliśmy ją z roli siostry Bożenki w „Na dobre i na złe”. Tak teraz dorabia
  2. Celebrytka z „Tańca z gwiazdami” OBLANA KWASEM! Szokujące zdjęcia
  3. Szapołowska popłakała się na spotkaniu z fanami. Wszystko przez kilka zdań
  4. Tragedia w szkole w Mławie. 16 dzieci poszkodowanych
  5. Brak słów! Justyna Żyła rozebrała się dla dzieci?
Źródło: fakt.pl   Następny artykuł