Ukradł samolot i wleciał nim w budynek. Wszystko przez kłótnię z żoną [NAGRANIE]

Ukradł samolot i wleciał nim w budynek. Wszystko przez kłótnię z żoną [NAGRANIE] Źródło: .

Samolot wleciał w jeden z budynków, w efekcie czego doszło do niewyobrażalnej tragedii. Sytuacja wyglądała makabrycznie, a wyjątkowo nietypowe są również powody całego zajścia. Mieszkańcy nie potrafią uwierzyć, że katastrofa wydarzyła się naprawdę.

Samolot trudno uznać za narzędzie do wymierzania zemsty, jednak na taki właśnie czyn zdecydował się jeden z mężczyzn. Sytuacja brzmi kuriozalnie, jednak miała ona miejsce naprawdę. Powodem katastrofy była kłótnia małżeńska, w wyniku której mężczyzna posunął się do ostatecznego czynu, mając nadzieję na zakończenie sprawy raz na zawsze. Poniósł jednak najstraszniejsze konsekwencje, o jakich można pomyśleć.

W naszym kraju takie pomysły wydają się być niemożliwe, trudno jest wyobrazić sobie ich realizację gdziekolwiek, jednak faktycznie doszło do tego w jednym z miast. Sprawa wciąż jest wyjaśniana przez służby, bardzo aktywnie badają ją również media, które korzystają z tego, że wszyscy chcą czytać o szalonym pomyśle jednego z mężczyzn. 

Ukradł samolot i wleciał w budynek

Do wielkiej tragedii doszło podczas rodzinnej uroczystości w Botswanie. Nikt nie spodziewał się, że sytuacja stanie się tak poważna, bowiem wszystko stało się za sprawą szalonego pomysłu pewnego mężczyzny. Pokłócił się on z żoną podczas chrzcin i postanowił opuścić uroczystość. Wszyscy spodziewali się, że gość wróci po tym, gdy jego złość minie, jednak nie stało się nic takiego. 

Po dłuższej chwili niepewności i troski o zdrowie rozwścieczonego mężczyzny nagle oczom zgromadzonych ukazał się wielki samolot, który zaczął krążyć wokół nich w niebezpiecznie bliskiej odległości. Rozpoczęła się ucieczka, która zakończyła się sukcesem - żadna z osób na chrzcinach nie poniosła większych obrażeń. Pilot nie wiedział jednak o ucieczce i rozbił się, uderzając w budynek, gdzie miała miejsce impreza.

W wyniku całego zamieszania śmierć poniósł wyłącznie pilot samolotu, uszkodzeniu uległ budynek, w który uderzył samolot, zniszczone zostały także zaparkowane w pobliżu samochody. Na szczęście obyło się bez większej liczby ofiar. 

Samolot rozbił się w Afryce

Miejscowy Urząd Lotnictwa Cywilnego donosi, że rozpoczął już śledztwo w sprawie kradzieży samolotu, pojawiły się również dyskusje, by sprawdzić, czy zmarły mężczyzna miał uprawnienia do prowadzenia maszyny. Pierwsze plotki twierdzą, że człowiek nie miał żadnego pozwolenia na prowadzenie tego typu samolotu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć skalę zniszczeń po zamachu na rodzinną uroczystość. Dobrze odzwierciedla ono, jak wielkie szkody powstały w wyniku uderzenia z potężną mocą prosto w budynek. 

Nagranie pokazujące krajobraz po rozbiciu samolotu można znaleźć w tym miejscu.

  1. Legendarna polska piosenkarka była katowana przez męża. "Wylądowałam w szpitalu". Jej kariera wisiała na włosku
  2. Dramat Anny Seniuk. Najpierw mąż zostawił ją dla młodszej, a później odkryła, że ma raka!
  3. Zakonnik ujawnia PRAWDZIWY majątek Rydzyka. Lepiej usiądźcie, ogromny szok
  4. Maryla Rodowicz pokazała dziury. Teraz chce wystąpić w samych majtkach
  5. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja
  6. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę

źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Następny artykuł