Szyba pasażerskiego samolotu wypadła w locie! Pilot wyssany przez okno

Szyba pasażerskiego samolotu wypadła w locie! Pilot wyssany przez okno

Wiele osób boi się latać samolotami. Słysząc o tym przypadku, możecie stwierdzić, że mają zdecydowanie dużo racji i samolot nie jest najbezpieczniejszym środkiem transportu! Podczas tego pasażerskiego lotu, szyba wypadła na dużej wysokości. Pilot został dosłownie wyssany przez okno!

Do wypadku doszło na wysokości prawie 10 tys. metrów. Chiny były miejscem startu i samolot nie doleciał bezpiecznie do celu podróży - Lhasy. W trakcie lotu z kokpitu pilotów wypadła szyba. Pilot został do połowy wyssany przez okno!

Chiny - Lhasa, tragiczny przebieg lotu

Świadkowie zdarzenia do teraz są przerażeni. Pilota jedynie cudem udało się wciągnąć z powrotem na miejsce. Strach pomyśleć, co by było, gdyby jednak wypadł z maszyny znajdującej się na takiej wysokości. Na pewno nie miałby najmniejszych szans na ratunek. - Jedliśmy, kiedy to się stało. Nagle usłyszeliśmy głośny huk, a potem samolot zaczął gwałtownie opadać. Trwało to ok. 5 sekund. Potem zapanował chaos. Zgasły wszystkie światła - relacjonował jeden z pasażerów. Kapitan maszyny, Liu Chuanjian został w mediach społecznościowych okrzyknięty prawdziwym bohaterem po tym, jak udało mu się sprowadzić bezpiecznie Airbusa A319 na pas lotniska w Chengdu mimo tego całego, dramatycznego wypadku. - Nie było żadnego sygnału ostrzegawczego. Nagle przednia szyba po prostu pękła i odpadła. Spadło ciśnienie i temperatura. W kokpicie wszystko zaczęło latać, a chwilę później zobaczyłem, że mój drugi pilot został wyssany do połowy przez okno - opowiadał kapitan samolotu Syczuan Airlines w rozmowie z "Chengdu Economic Daily". Po tych przeżyciach pilot ma jedynie dużo zadrapań i zwichnięty nadgarstek. O większej ilości szczęścia w nieszczęściu nie mógłby nawet śnić. Nikt z pasażerów samolotu nie odniósł obrażeń, ale na pewno zapamiętają lot Chiny - Lhasa na całe życie.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tego nie pokazały żadne telewizje. Kompromitujące Eurowizję nagranie wyciekło do sieci
  2. Irena Santor trafiła do szpitala!
  3. Burda w programie TVP na żywo! Dziennikarza wryło, nie wytrzymał
Źródło: wiadomosci.wp.pl Następny artykuł