samolot katastrofa nagranie
Twitter/I.E.N.
Joanna Szwalikowska - 25 Lipca 2020

Sceny jak z horroru, samolot wbił się w budynek. Mrożące krew w żyłach nagranie z zagranicznej tragedii

Katastrofa lotnicza za granicą - w budynek mieszkalny uderzył samolot. W sieci pojawił się filmik z miejsca zdarzenia, nagranie dosłownie mrozi krew w żyłach. Niestety są ofiary śmiertelne, świadkom tragicznego zdarzenia udało się zarejestrować sceny tuż po wypadku.

Do niewyobrażalnej katastrofy doszło w Niemczech. Samolot uderzył wprost w budynek mieszkalny. Niestety są ofiary śmiertelne. Na ten moment trwa ustalanie przyczyny tragicznego wypadku. Świadkom udało się nagrać sceny tuż po katastrofie, film mrozi krew w żyłach.

Prezenterka na wizjiPorażające sceny w programie na żywo. Widzowie nie wierzyli, gdy prezenterka nagle sięgnęła do ustCzytaj dalej

Tragiczne wydarzenia za granicą - samolot uderzył w budynek mieszkalny

Do katastrofy doszło w niemieckim mieście Wesel w Nadrenii Północnej-Westfalii w Niemczech. Jak podaje Reuters oraz niemieckie media, maszyna miała uderzyć w niewielki apartamentowiec. Mieszkała w nim kobieta z dwuletnim dzieckiem. Według strażaków, ofiarami tragicznego zdarzenia jest dwóch pasażerów oraz matka dziecka, ono doznało jedynie nieznacznych obrażeń. 

Agencja AFP podaje, że ultralekki samolot przebił dach domu, w którym mieszkała matka z dzieckiem. Uderzenie spowodowało pożar, który całkowicie zniszczył dom. Na ten moment wciąż trwają ustalenia na temat tego, co było dokładną przyczyną wypadku. Tragiczne wydarzenia za granicą, świadkowie byli przerażeni widokiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ivona Pavlović, cała prawda wyszła na jawWspółczujemy. Wyszło na jaw, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami Ivony PavlovićCzytaj dalej

Rzecznik policji przekazał mediom, że dach jednej z kamienic w mieście zapalił się tuż po tym, jak uderzył w niego niewielki samolot. Wskutek uderzenia zginęły trzy osoby, w tym matka 2-letniego dziecka mieszkająca w budynku, w który uderzył samolot. Dziecko nieznacznie ucierpiało.

Świadkowie zdarzenia przekazali niemieckim mediom informacje o tym, że tuż przed katastrofą maszyna miała uderzyć jeszcze w balon na nagrzane powietrze. Świadkom udało się również nagrać miejsce zdarzenia tuż po wypadku. Sceny są przerażające. Dosłownie mrożą krew w żyłach. 

Niestety nie była to jedyna katastrofa lotnicza w Europie tego dnia. W Alpach w Szwajcarii w kantonie Valais również rozbił się mały samolot. Na pokładzie znajdowały się cztery osoby. Niestety wszyscy pasażerowie zginęli. Dwóch z nich to obywatele Szwajcarii, dwóch pozostałych to Austriacy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

2. Czarna wizja zaczyna się spełniać? Pojawił się najważniejszy apel prof. Guta do wszystkich

3. Lepiej, żeby każda Polka zbadała się jak najszybciej. Ministerstwo Zdrowia apeluje, bardzo ważny komunikat

Dotychczas nie ustalono, co było dokładną przyczyną tragedii w niemieckim mieście. Przypomnijmy, mały samolot uderzył w niewielki apartamentowiec. Niestety zginęły trzy osoby. W sieci pojawił się porażający filmik z miejsca zdarzenia. Sceny tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przekazano pilną wiadomość. Wszystko zacznie się już w niedzielę
  2. Wielka tragedia obiegła media. Nie żyje Aleksander Iwanicki, poszedł na grzyby, a policja dokonała tragicznego odkrycia
  3. Była dla Kaczyńskiego wszystkim, skończyło się tragicznie. Odsłaniamy całą prawdę
  4. Dzisiaj zmarło 9 Polek i Polaków. Wiemy kim byli i skąd pochodzili
  5. Dorota Wellman ma nieuleczalną chorobę. Nic nie da się zrobić
  6. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie, wielka rozpacz. Gwiazda przegrała ze śmiertelną chorobą
  7. Trwają poszukiwania wyjątkowego Polaka. Czeka na niego ponad milion zł, niesamowita wiadomość
  8. 1 gęsty, kultowy dodatek pod panierką nadaje kotletom schabowym głębię intensywnego smaku. Rewolucyjny przepis
  9. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć

Biedronka podjęła decyzjęNiewiarygodne, na co zdecydowała się Biedronka. Klienci nie mogą uwierzyćCzytaj dalej

Źródło: RMF FM, Sputnik News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News