Nagle z kabiny pilota wybiegła stewardessa i zaczęła wołać o pomoc do pasażerów. Pilot dostał zawału podczas lotu

Nagle z kabiny pilota wybiegła stewardessa i zaczęła wołać o pomoc do pasażerów. Pilot dostał zawału podczas lotu Źródło: flickr.com/Jevgenijs Slihto

Samolot musiał przerwać swój lot do miasta docelowego. Powodem był zawał jednego z pilotów, drugi z nich musiał samodzielnie awaryjnie wylądować. Stewardessa była zrozpaczona, bała się o bezpieczeństwo pasażerów.

Samolot był pilotowany zgodnie z planem przez dwóch pilotów. Nagle jeden złapał się za klatkę piersiową i osunął się na ziemię. Stewardessa rozpaczliwie szukała pomocy u pasażerów, nie umiała pomóc mężczyźnie.

Stewardessa wybiegła z kabiny pilotów i zaczęła wręcz błagać o pomoc

24 listopada konieczne było awaryjne lądowanie jednego z samolotów rosyjskich linii Aerofłot. Maszyna miała odbyć rejs z lotniska w Moskwie do Anapy nad Morzem Czarnym. Miasta dzieli odległość 1500 kilometrów. Kiedy Airbus A330 znalazł się już w powietrzu po wystartowaniu z lotniska Szeremietiewo, jeden z pilotów zaczął zgłaszać problemy z samopoczuciem.

Pasażerowie byli przerażeni - nagle stewardessa wybiegła z kabiny pilotów i zaczęła krzyczeć, głośno błagała o pomoc. Coś złego działo się z jednym z mężczyzn. Mimo drugiego pilota za sterami pasażerów ogarnęła panika, bali się, że się gdzieś rozbiją.

- Stewardessa praktycznie przebiegła przez cały samolot. Pytała, czy są na pokładzie jacyś lekarze, bo bardzo ich potrzebują. Potem zapytała jeszcze raz - relacjonowała potem jedna z pasażerek.

Samolot musiał awaryjnie lądować. Drugi pilot wykazał się opanowaniem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Samolot wystartował z lotniska Szeremietiewo w Moskwie. Około godziny 10:00 rano drugi pilot poczuł się źle, zdecydowano się na awaryjne lądowanie. Pilot zmarł. Wstępna przyczyna jego śmierci to zawał serca - potwierdziły służby medyczne po stwierdzeniu zgonu pilota.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. Bardzo niepokojące doniesienia po upadku Piotra Żyły. Kibice zadrżeli gdy zobaczyli jego twarz (zdjęcie)

Jak się okazało, jeszcze przed startem z lotniska Szeremietiewo pilot, który potem dostał zawału uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Mimo problemów zdecydował się zasiąść za sterami. Airbus 330 musiał awaryjnie wylądować w Rostowie nad Donem. Mimo udzielonej pomocy zarówno na pokładzie samolotu jak i po osadzeniu maszyny, pilot zmarł. Miał 49 lat, żaden z pasażerów nie ucierpiał podczas manewru natychmiastowego lądowania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera na wizji "Mam talent". Uczestnik upokorzył Chylińską, zemściła się skandalicznie, aż się w nim zagotowało
  2. Po porodzie była pewna, że podmienili jej dziecko w szpitalu. 30 lat później odkryła straszne fakty
  3. Mąż wrócił wcześniej, zobaczył żonę w łóżku, spojrzał kto śpi obok i skamieniał. Widok, którego nie przewidział
  4. Co dzieje się z Jolantą Kwaśniewską? Ikona stylu z trudem przeżyła koniec prezydentury męża
  5. Biedronka z MIAŻDZĄCYMI promocjami na Black Friday. Sieć przebiła konkurencję

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News