Scena jak z horroru, na skrzydle samolotu był człowiek. Przerażające nagranie obiega sieć

Scena jak z horroru, na skrzydle samolotu był człowiek. Przerażające nagranie obiega sieć Źródło: Wikimedia Commons/Anna Zvereva

Samolot szykował się do startu. Nagle pasażerowie spostrzegli coś przerażającego - na skrzydło maszyny wdrapywał się człowiek. Natychmiast zawiadomiono załogę.

Samolot linii Azman Air spotkał się z nietypowym powodem opóźnienia lotów. Okazało się, że maszyna miała dodatkowego pasażera na gapę, który próbował pokonać trasę lotu, nie wsiadając nawet na pokład maszyny. Swoją niekonwencjonalną metodą podróży wprawił w przerażenie pozostałych pasażerów.

Samolot Boeing 737 został zatrzymany z powodu pasażera na gapę

Do incydentu doszło na Murtala Muhammed International Airport w nigeryjskim mieście Lagos. Samolot leciał do Ghany. Gdy pasażerowie spostrzegli, jak ktoś wdrapuje się jakby nigdy nic na skrzydło, wpadli w panikę. Wielu z nich musiało czuć się jak w horrorze. Niektórzy próbowali nawet uciec z pokładu oraz żądali otworzenia drzwi. Mimo ogólnego bałaganu, jaki zapanował na pokładzie, udało się opanować sytuację i zawiadomić pilotów.

Samolot został zatrzymany. Na miejsce zdarzenia przybyła policja, która przeprowadziła aresztowanie. Pasażer na gapę nie zdradził, jak udało mu się podejść niezauważonym do samolotu. Tłumaczył się tym, że chciał jedynie przedostać się do Ghany. Zatrzymanie sprawcy zostało potwierdzone przez Henriettę Yakubu z agencji FAAN, która zarządza wszystkimi lotami komercyjnymi w Nigerii.

Lot ostatecznie się nie opóźnił, ale pasażerowie musieli przejść ponowną kontrolę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ochrona lotniska wraz z policją, nakazało pasażerom opuszczenie pokładu. W celach bezpieczeństwa zarządzono ponowne przeszukanie wszystkich obecnych w samolocie.

Zastanawiające są motywy sprawcy, który chciał się przemycić do Ghany. Znane jest wiele przypadków, mieszkańców Afryki, którzy na skrzydłach i podwoziach samolotu przekraczali granice, lądując w Anglii, Niemczech lub też innym zachodnim kraju. W tym wypadku Nigeryjczyk próbował się przedostać do innego afrykańskiego kraju, a przynajmniej on sam tak twierdził.

  1. Legendarna aktorka miała tętniaka mózgu i wylew! Dopiero po latach ujawniła prawdę o swojej chorobie. Fani są w szoku!
  2. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. To, co robi ze swoimi klientami jest tak szokujące, że niewielu miałoby odwagę tego spróbować
  3. Tego nie wiedział prawie nikt. Kultowy Tadeusz Drozda spokrewniony jest z gwiazdorem serialu "Ranczo"
  4. Pojawiła się nowa teoria dot. śmierci Dawidka. Ekspert przedstawił tezę o nieszczęśliwym wypadku
  5. Ponure doniesienia znad polskiego morza. Babcia z wnuczkiem na rękach spadła z wysokości i uderzyła głową w beton
  6. Nikt nie zauważył niepokojących sygnałów ws. Dawidka. Zastanawiające słowa psycholog sądowej

Źródło: o2

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu