Dostał od agentki ochrony tajemniczą karteczkę. Po tym od razu straciła pracę

Dostał od agentki ochrony tajemniczą karteczkę. Po tym od razu straciła pracę Źródło: screen youtube.com/capnskull

Samolot jest najbezpieczniejszym środkiem transportu, ale zanim wejdziemy na jego pokład, musimy przejść przez liczne kontrole. Jeden z pasażerów otrzymał od agentki ochrony tajemniczą karteczkę, przez której treść kobieta natychmiast straciła pracę.

Samolot jest najszybszym środkiem transportu, jeżeli czeka nas naprawdę długa podróż. Co prawda sama odprawa swoje trwa, ale w zamian możemy pokonać naprawdę gigantyczne odległości we względnie krótkim czasie. Opisywana sytuacja miała miejsce na lotnisku Greater Rochester, które położone jest niedaleko Nowego Jorku. Nikt nawet nie podejrzewał, że agentka ochrony zachowa się w taki sposób.

W tym wypadku ofiarą stał się niczego niespodziewający się Neal Strassner, który zwyczajnie chciał wsiąść na pokład samolotu i udać się w swoją stronę. Mężczyzna zachowywał się normalnie i nie przykuwał niczyjej uwagi, oprócz jednej osoby, a dokładniej agentki ochrony stojącej przy bramce do wykrywania metalu.

Jego samolot miał niedługo odlatywać, kiedy dostał tajemnicza wiadomość

Mężczyzna przed przejściem przez bramkę zdał swój bagaż oraz pozbył się z kieszeni wszystkich metalowych przedmiotów, które mogłyby aktywować bramkę, przez którą miał za moment przejść. Kiedy to zrobił, otrzymał od stojącej nieopodal agentki ochrony tajemniczą karteczkę. Neal Strassner przyjął nietypowy podarunek, uśmiechnął się i poszedł dalej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wtedy też agenta powiedziała mu, że powinien otworzyć i przeczytać wiadomość już teraz. Mężczyzna nie miał pojęcia, co tam znajdzie i zrobił, tak jak mu powiedziano. Okazało się, że na karteczce widnieje napis "Jesteś brzydki".

Cała sytuacja została zarejestrowana przez monitoring lotniska, przez co doskonale widać reakcję agentki, która najwidoczniej stwierdziła, że jest to doskonały wręcz dowcip, ale w żaden sposób nie liczyła się z tym, że może przez to urazić czyjeś uczucia.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel policji ws. poszukiwania 39-latka, którym nieoficjalnie jest Piotr Woźniak-Starak, mąż gwiazdy TVN!
2. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy

Sam Neal Strassner początkowo nie wiedział co zrobić z tą sytuacją, ponieważ absolutnie nie spodziewał się, że może go spotkać coś takiego. Mimo wszystko postanowił tak tego nie zostawiać i wszystko zgłosił do przełożonych kobiety, która wręczyła mu wiadomość. Ich reakcja była natychmiastowa i polegała na zwolnieniu niemiłej pracownicy.

 - Zatrudniamy agentów ochrony zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i mamy zerową tolerancję na tego typu zachowań - przekazali pracodawcy kobiety.

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Anny Przybylskiej z dziećmi. Mamy serca rozbite na kawałeczki
  4. Koszmarny wypadek na Mazurach. Nieoficjalne: Mąż Agnieszki Szulim ofiarą
  5. Kim jest Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Media donoszą o jego wypadku 

 

źródło: Popularne

Następny artykuł