Szefowa pokładu dostała cios prosto w twarz. Oburzające nagranie obiegło sieć

Szefowa pokładu dostała cios prosto w twarz. Oburzające nagranie obiegło sieć Źródło: Facebook Carmen Moore

Każdy samolot, w którym znajdują się pasażerowie wracający z wakacji do swoich domów, może być teraz niebezpiecznym miejscem z powodu pandemii koronawirusa. W społeczeństwie można poczuć rosnące napięcie i strach. W tym samolocie doszło do skandalicznej sytuacji. Szefowa pokładu została uderzona w twarz przez jednego z pasażerów. Popchnięty został również jeden ze stewardów.

Nie jeden samolot obecnie jest wypełniony pasażerami, którzy starają się wrócić do swoich domów z wakacji lub podróży służbowych. Sytuacja w dobie pandemii wirusa SARS-CoV-2 jest coraz bardziej napięta. Niedawno jedna z pasażerek, która korzystała z linii lotniczych, opublikowała oburzające nagranie. W jednym z samolotów doszło do awantury i przepychanek. Szefowa pokładu została uderzona w twarz.

Samolot może być teraz szczególnie niebezpiecznym miejscem. Wracający z różnych zakątków świata pasażerowie mogą okazać się nosicielami koronawirusa. Właśnie dlatego obecnie sytuacja jest bardzo napięta i niektórym puszczają nerwy. W samolocie linii Brussels Airlines doszło do prawdziwego skandalu. Afera i przepychanki doprowadziły do brutalnych rękoczynów. Szefowa pokładu, która chciała zapanować nad wydarzeniami, została uderzona w twarz.

Samolot, w którym doszło do bójki

Samolot linii Brussels Airlines był miejscem, w którym doszło do skandalicznej sytuacji. Jeden z pasażerów zaczął awanturować się ze stewardami. Chociaż pracownicy starali się go uspokoić, mężczyzna był coraz bardziej agresywny. Stewardzi w obawie o swoje zdrowie, starli się zasłaniać twarze, aby krzyczący pasażer nie zaraził ich niebezpiecznym wirusem SARS-CoV-2. Mężczyzna w pewnym momencie popchnął jednego z nich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Każdy samolot ma na pokładzie szefa lub szefową, która powinna zareagować w takich sytuacjach. Do awanturującego się pasażera ostatecznie podeszła kobieta, która powiadomiła mężczyznę, że jeśli się nie uspokoi, będzie zmuszona wezwać policję. Ten jednak wciąż krzyczał, a w pewnym momencie opluł twarz szefowej pokładu. Kobieta spoliczkowała pasażera, a ten nagle uderzył ją w twarz.

Dzisiaj grzeje: 1. Powiększyła się liczba zakażonych. Ministerstwo Zdrowia przekazało wiadomość z samego rana

2. Polski minister zarażony koronawirusem czuje się gorzej. Znamy szczegóły

Zaraz po tym wydarzeniu agresywny pasażer opuścił samolot. Został wyprowadzony przez stewardów i przekazany policji. Jedna z pasażerek relacjonuje, że podczas obezwładniania mężczyzny, złamano mu żebra. Nagranie możecie zobaczyć TUTAJ.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szkoły będą zamknięte znacznie dłużej. Znamy konkretną datę
  2. Nie żyje były reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą Ekstraklasy, oficjalny komunikat klubu
  3. Ważny apel polskich ratowników medycznych. Proszą tylko o jedną rzecz
  4. Koronawirus jest groźniejszy dla posiadaczy konkretnej grupy krwi? Niespodziewane odkrycie w Chinach
  5. Niewypowiedziana tragedia, nie żyje 27 osób. Chcieli się "ozdrowić" z koronawirusa znanym produktem
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

źródło: o2.pl 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News