Załoga samolotu wydała zakaz korzystania z ubikacji. Powód jest zadziwiający

Załoga samolotu wydała zakaz korzystania z ubikacji. Powód jest zadziwiający Źródło: pixabay/corgaasbeek

Samolot ledwo wystartował, kiedy okazało się, że załoga wydała zakaz. Od tej chwili pasażerowie nie mogli korzystać z ubikacji przez cały lot. Powód jest zadziwiający.

Samolot linii lotniczych KLM z Amsterdamu do Seulu pokonuję całą trasę w 10 godzin. Pasażerowie, którzy znajdują się na pokładzie mogą skorzystać nie tylko z usług gastronomicznych, dostępu do sieci, ale także z toalety. Niestety nie tym razem. Podczas tego lotu, pasażerowie nie mogli korzystać z tego miejsca. 

Samolot na 10 godzinnej trasie z zakazem korzystania z toalety

Holenderskie linie lotnicze KLM to jedna z najczęściej wybieranych linii lotniczych, które w konkurencyjnych cenach, oferują wiele lotów w najdalsze zakątki świata. Samolot, który wzbił się w powietrze leciał z Amsterdamu do Seulu, lot miał trwać około 10 godzin, a kiedy pasażerowie pojawili się na pokładzie, ich oczom ukazała się kartka, która informowała ich o tym, że nie mogą korzystać z ubikacji podczas trwania lotu. 

Wisząca kartka wyłącznie w języku koreańskim informowała, o zakazie korzystania z ubikacji. Podróżujący z Korei Południowej turyści poczuli się dyskryminowani, kiedy okazało się, że obsługa zakazuje im wchodzenia do toalety, by uniknąć zarażenia koronawirusem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Samolot doleciał na miejsce, a w sieci pojawiło się zdjęcie

Kiedy tylko samolot wylądował w Seulu, sieć natychmiast obiegły zdjęcia, które wrzucił jeden z podróżujących. Pasażerowie oskarżeni o zarażanie koronawirusem zarzucili liniom lotniczym KLM dyskryminację. Niemal natychmiast odbyło się spotkanie, na którym KLM przeprosiło. 

- Jest nam bardzo przykro, że zostało to odebrane jako dyskryminacja, zdecydowanie nie było to intencją załogi - wyznał Guillaume Glass, dyrektor regionalny Air France-KLM. 

Dzisiaj grzeje: 1. Fiskus zrobił podatnikom "prezent". Nie wiemy czy się śmiać czy płakać

2. IMGW ostrzega przed potężnym niżem. Dennis bezlitośnie uderzy w Polskę, skutki będą opłakane

Dyrektor wyznał, że po tym, jak pasażerowie skarżyli się, że informacja pojawiła się tylko w języku koreańskim, członkowie załogi dodali napis po angielsku, tak by wszyscy wiedzieli, że podczas 10 godzinnego lotu nie można korzystać z ubikacji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Powoduje co piąty zgon onkologiczny. W Polsce postawienie diagnozy często trwa zbyt długo
  2. Rząd szykuje kolejny program wsparcia. Skorzysta z niego tysiące Polek
  3. Zacięła się kartką papieru w palec, niedługo potem musiała walczyć o życie. Zdjęcie dłoni tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Niewiarygodne sceny podczas kręcenia "Sprawy dla reportera". Nawet Jaworowicz przecierała oczy ze zdumienia
  5. 10 milionów Polaków dostanie niebawem list. Można ponieść niemiłe konsekwencje przez nieuwagę

źródło: radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News