Skandaliczne sceny na polskim lotnisku. Strażnicy osłupieli widząc, co robią pasażerowie

Skandaliczne sceny na polskim lotnisku. Strażnicy osłupieli widząc, co robią pasażerowie Źródło: (ZDJĘCIE POGLĄDOWE) Jan Bielecki/East News

Do skandalicznych scen doszło na jednym z polskich lotnisk. Samolot już zaraz miał wystartować, gdy nagle wydarzyło się niespodziewane. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co zrobili spóźnieni pasażerowie.

Samolot, lecący do Rzymu za chwile miał wystartować. Troje pasażerów, którzy wiedzieli, że nie zdążą wejść na pokład przed rozpoczęciem lotu, postanowili zadziałać na własną rękę. Ich skandaliczne zachowanie zostało potwierdzone przez rzeczniczkę lotniska. Ciężko uwierzyć, co działo się na oczach służb. 

Samolot za chwile miał wystartować 

Do skandalicznego zdarzenia doszło na lotnisku w Balicach pod Krakowem, gdzie dwóch mężczyzn i jedna kobieta spóźnili się na samolot, lecący do Rzymu. Pasażerowie po przejściu kontroli bezpieczeństwa dotarli do bramki, wtedy dowiedzieli się, że nie mają już szans wejść na pokład, ponieważ drzwi zostały zamknięte. To właśnie wtedy postanowili działać. Do czego doszło? Jak wyjaśniła rzeczniczka krakowskiego lotniska Natalia Vince, pasażerowie zareagowali natychmiast. 

- Wpadli na lotnisko w ostatniej chwili. Sforsowali drzwi, uruchomili alarm i wbiegli na płytę. Służba ochrony lotniska i straż graniczna zatrzymała te osoby - przekazała rzeczniczka w rozmowie z portalem Gazeta.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Samolot odleciał bez spóźnialskich pasażerów 

Całe zdarzenie miało miejsce w piątek 11 września w godzinach popołudniowych i jak się okazało plan, który został wprowadzony w życie przez pasażerów, nie przyniósł oczekiwanego rezultatu. Samolot poleciał do Rzymu bez nich na pokładzie, a co więcej, pasażerowie poniosą teraz konsekwencje swojego zachowania. Każde z nich zostało już ukarane mandatem w wysokości 100 złotych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Jarosław Kaczyński się wygadał. Wszyscy wpadli w trwogę po jego wyznaniu, chodzi o córkę Marty Kaczyńskiej

Podczas rozmowy z portalem gazeta.pl, rzeczniczka lotniska podkreśliła, jak ważne jest pojawianie się na lotnisku odpowiednio wcześniej, mowa nawet o dwóch godzinach przed odlotem. Dzięki temu możemy mieć pewność, że samolot nie odleci, zanim zdążymy do niego wsiąść. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. "W Kontrze" chwalono obrazy na wizji, których nie było widać. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz znów odpłynęli?
  2. Tajemnica Trójkąta Bermudzkiego wyjaśniona? Tak twierdzi jeden z naukowców
  3. Zenek Martyniuk w podręcznikach szkolnych? Nie żartujemy, dotarliśmy do zdjęć
  4. Do tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdę
  5. Ludzie musieli uciekać z mieszkań, służby pilnie przystąpiły do działania. Ogromna katastrofa spadła w nocy na miasto za granicą
  6. Sklep z Rancza istnieje naprawdę. Klienci masowo pytają o jeden produkt, właścicielka zaciera ręce

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News