Katastrofalny wypadek, rozbił się samolot. Na pokładzie 170 osób, są ofiary śmiertelne
Zdjęcie ilustracyjne/ Pixabay.com/ Parentingupstream
Aneta Wasilewska - 7 Sierpnia 2020

Katastrofalny wypadek, rozbił się samolot. Na pokładzie 170 osób, są ofiary śmiertelne

Samolot rozbił się tuż przed samym lądowaniem. Katastrofalny wypadek doprowadził do ofiar śmiertelnych. Wiadomo, że na pokładzie było 170 pasażerów. W mediach pojawiły się już pierwsze informacje na temat ofiar śmiertelnych. Niestety, nie żyją dowie osoby. Znaczna część pasażerów podczas zdarzenia odniosła obrażenia. Na miejscu wciąż pracują służby ratunkowe. Sytuacja zmienia się z minuty na minutę.

Samolot linii lotniczych Air India rozbił się w Kozhikode - przekazało w ostatniej chwili CNN. Z oficjalnych informacji wynika, że do wypadku doszło tuż przed próbą lądowania na Calicut International Airport. Sytuacja jest dynamiczna. Na miejscu zdarzenia wciąż pracują służby ratunkowe.

Dziecko przeraziło lekarzyTuż po porodzie lekarze spojrzeli na dziecko i się przerazili. Badania nie pokazały całej smutnej prawdyCzytaj dalej

Samolot rozbił się przed lądowaniem. Są ofiary śmiertelne

Do zdarzenia doszło 7 sierpnia w Kozihikode w Idniach. Zgodnie z relacjami świadków, do wypadku doszło, gdy samolot próbował wylądować na powierzchni lotniska. Jak można dowiedzieć się z zagranicznych mediów, maszyna miała się "ześlizgnąć z pasa".

Na pokładzie samolotu przebywało 170 pasażerów, a także załoga. Jak można dowiedzieć się z mediów, wielu pasażerów odniosło rany podczas wypadku. Mówi się o 35 przypadkach rannych. Wiadomo także, że nie żyją co najmniej dwie osoby. Jedną z ofiar śmiertelnych jest pilot samolotu. Drugi z pilotów jest poważnie ranny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice - ukryta kameraRodzice zostawili nianię z ukrytą kamerą. Zobaczyli nagranie i zamarli, natychmiast wzięli telefonCzytaj dalej

Samolot rozpadł się na dwie części. Dramatyczne relacje świadków zdarzenia

Lokalne media pojawiły się już na miejscu zdarzenia. Świadkowie, którzy widzieli, co działo się w momencie katastrofy, zdradzili, że samolot rozpadł się na dwie części. W mediach społecznościowych, w tym na Twitterze, co chwile pojawiają się nowe zdjęcia, które pokazują, jak wygląda miejsce tragedii.

Dzisiaj grzeje:

1. Niestety, koronawirus w niesamowicie popularnym miejscu. Sanepid prowadzi pilne poszukiwania
2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nagła śmierć znanego muzyka

Na miejscu, oprócz pomocy medycznej, pojawili się także śledczy, którzy ustalają, jak mogło dojść do rozbicia się samolotu tuż przed lądowaniem. Z nieoficjalnych infomacji wynika, że samolot wpadł w poślizg ze względu na podmokły teren.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bogumiła Wander została zupełnie sama. Mąż potwierdza smutne doniesienia
  2. Właśnie ogłoszono. Rząd podał surowy zakaz, wejdzie w życie od wtorku
  3. Nie ma odwrotu, od soboty wracają surowe obostrzenia. Olbrzymie zmiany dla wielu Polaków
  4. Nikt się nie spodziewał. Niebywałe wieści o dziecku Barbary Kurdej-Szatan
  5. Pani Teresa dodzwoniła się do programu na żywo w TVN24 a dziennikarze oniemieli. Nagranie podbija sieć

Żona Krzysztofa Jackowskiego19 lat młodsza żona Krzysztofa Jackowskiego jest powalająco piękna. Mamy zdjęcia, nie da się oderwać oczuCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News