Samolot runął prosto na ziemię, uderzył w molo. Pilna akcja służb, są ofiary
Monika Majko - 6 Października 2020

Samolot runął prosto na ziemię, uderzył w molo. Pilna akcja służb, są ofiary

Samolot próbował lądować na wodzie, maszyna zderzyła się z molo. Tragiczne informacje o katastrofie lotniczej obiegły media, jedna osoba nie żyje, reszta poszkodowanych trafiła do szpitala.

Samolot zmienił się w górę złomu, siła uderzenia była ogromna. Pilot próbował lądować na wodzie, niestety, maszyna zderzyła się z molo. Wstrząsające informacje o katastrofie obiegły światowe media, jedna osoba nie żyje. Reszta poszkodowanych została przetransportowana do szpitala.

Samolot uderzył w molo, jedna osoba nie żyje

Jednosilnikowa Cessna 182 uderzyła w molo przy Powell's Cove Boulevard i 158th Street w Whitestone, w pobliżu mostu Throgs Neck Bridge w Queens. Na pokładzie samolotu znajdował się pilot i dwóch pasażerów. Siła uderzenia była ogromna, z maszyny została góra złomu. W katastrofie zginęła 61-letnia Maggie O'Neill, policja zidentyfikowała tożsamość kobiety.

Danuta Martyniuk przerwała milczenieDanuta Martyniuk jest w fatalnym stanie. Przerwała milczenie, jest naprawdę źleCzytaj dalej

Dwóch pozostałych członków załogi zostało przetransportowanych do szpitala. Na miejscu ratownicy opatrzyli również kolejne dwie osoby, w tym świadka zdarzenia, który rzucił się na pomoc ludziom uwięzionym we wraku samolotu.

- Świadkowie twierdzą, że samolot dość szybko leciał tuż nad wodą, dwukrotnie się z nią zetknął po czym uderzył w molo. Zakładamy, że samolot lądował - powiedział na miejscu komisarz FDNY Dan Nigro.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Samolot był sterowany przez doświadczonego pilota. Nie wiadomo, co doprowadziło do katastrofy

Pilotem samolotu był włoski restaurator Joe Oppedisano, właściciel lokalu Il Bacco w Little Neck, który mieszka na wodzie. Mężczyzna jest znany okolicznym mieszkańcom i według krewnych oraz sąsiadów parkuje swój samolot obok posiadłości Riverside Drive.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna akcja służb, karetki masowo wywożą ludzi. Dramatyczne sceny w centralnej Polsce

2. Wszystkich Świętych 2020. Cmentarze zostaną zamknięte 1 listopada? Rzecznik rządu odpowiada

3. Nie żyje aktor znany z hitów na TVP, TVN i Polsacie. Zatrważająca śmierć, ciężko powstrzymać łzy

Z zeznań świadków wynika, że restaurator był doświadczonym pilotem, który samolotu używał nawet 2 razy dziennie i doskonale znał lądowisko na wodzie. Na razie nie wiadomo, co doprowadziło do katastrofy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiarygodna pozycja "Wiadomości" TVP w polskich mediach. Wielu może być wściekłych
  2. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  3. Lekarze ostrzegają. Masz podobne zmiany na ciele? Mogłeś mieć koronawirusa
  4. Znana dziennikarka TVP trafiła do szpitala. Porażająca prawda wyszła na jaw po kilku tygodniach, smutne
  5. Jego filmy znał praktycznie każdy. Niestety, rodzina przekazała tragiczne informacje
  6. Nawet największy niejadek poprosi o dokładkę. Pyszne kotlety schabowe po meksykańsku

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News