Kobieta WYSKOCZYŁA z lecącego samolotu. Poznaliśmy powód, który jest niezwykle przykry

Kobieta WYSKOCZYŁA z lecącego samolotu. Poznaliśmy powód, który jest niezwykle przykry Źródło: fot. instagram.com/Alana Cutland

Samolot stał się miejscem okropnej sytuacji. Kobieta otworzyła drzwi kabiny, kiedy maszyna był już w powietrzu. Chwilę później wyskoczyła. Teraz znamy już przyczyny tej potwornej tragedii.

Samolot miał przetransportować 19-letnią Alana Cutland, która odbywała staż na Madagaskarze, do domu w Wielkiej Brytanii. Na wyspie studentka badała rzadkie gatunki krabów mieszkających na wyspie. Wczoraj cały świat obiegła potworna wiadomość o śmierci studentki, która otworzyła drzwi kabiny, kiedy samolot był już w powietrzu, a następnie wyskoczyła z maszyny. Na pokładzie był jeszcze pilot oraz 51-letnia Ruth Johnson, która również zajmowała się badaniem fauny na Madagaskarze.

Wiele osób zastanawiało się, jaka była przyczyna tej potwornej tragedii. Niektórzy podejrzewali nieszczęśliwy wypadek, ale teraz już znamy prawdę. Miejscowej policji udało się nawet odtworzyć ostatnie minuty życia Alany oraz to, co wydarzyło się na pokładzie samolotu typu Cessna.

Samolot był już w powietrzu, kiedy 19-latka z niego wyskoczyła

Alana była bardzo podekscytowana możliwością odbycia stażu na Madagaskarze, który miał pogłębić jej wiedzę przyrodniczą. Nikt nie podejrzewał, że zakończy się on tak potwornie. Co więcej, bardzo możliwe, że rodzina 19-latki nie odzyska jej ciała już nigdy. Aktualnie trwają poszukiwania, ale Alana wyskoczyła na terenie występowania wielu mięsożernych zwierząt.

Według ustaleń miejscowej policji, to studentka otworzyła drzwi samolotu. Pani Johnson, która była wtedy na pokładzie, próbowała powstrzymać swoją podopieczną, ale gdy opadła z sił 19-latka wyskoczyła z maszyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Udało się również ustalić, że w trakcie pobytu na wyspie Alana cierpiała na poważne problemy psychiczne. Kobieta miała przejść pięć ataków paranoi, a tragiczny w skutkach przelot Cessną miał za zadanie przetransportować ją do międzynarodowego lotniska, skąd mogłaby wrócić do domu.

Rodzice Alany byli z nią w stałym kontakcie i to właśnie ich rozmowy oraz wiadomości wysłane przez 19-latkę pokazują, w jak złym stanie była studentka. Chcąc jej pomóc, zadecydowano o wcześniejszym zakończeniu jej stażu na wyspie i natychmiastowym powrocie do Wielkiej Brytanii.

Niestety, nie zdążyła wrócić do domu. Już zaledwie kilka minut po tym, jak samolot oderwał się od ziemi, studentka rozpięła swój pas bezpieczeństwa, a następnie oswobodziła się z uścisku pani Johnson i popełniła samobójstwo.

  1. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  2. Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy
  3. 6,500 osób pilnie ewakuowanych! Brytyjska tama może zaraz runąć
  4. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg
  5. Prezenterka "Koła Fortuny" sfotografowana topless. Widok, którego długo nie zapomnicie
  6. Dramatyczny apel taty 23-latka. Błaga, by pozwolili umrzeć jego synowi
  7. Koszmarne wieści Polsatu. 2 osoby nie żyją, tożsamość jednej z nich mrozi krew w żyłach

źródło: Daily Mail

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu