Tragiczny wypadek. Auto, którym jechali nastolatkowie z ogromną siłą uderzyło w drzewo

Tragiczny wypadek. Auto, którym jechali nastolatkowie z ogromną siłą uderzyło w drzewo Źródło: facebook/ochotnicza_straz_pozarna_w_lyskach/

Samochód, którym poruszało się dwóch nastolatków, nagle uderzył w drzewo. Na miejscu niezwłocznie pojawiły się służby ratownicze. Ogromna siła rozpędzonego auta doprowadziła do fatalnego w skutkach scenariusza.

Samochód, którym poruszało się dwóch nastolatków, nagle zjechał z drogi. Auto z ogromną siłą uderzyło w pobliskie drzewo i niemalże roztrzaskało się na strzępy. Służby ratownicze niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia o wypadku pojawiły się na miejscu. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę.  

Tragedia w województwie śląskim. Samochód zderzył się z drzewem

W minioną sobotę około godziny 18:15 dwóch 19-latków poruszało się samochodem marki Volkswagen. Do zdarzenia doszło w Lyskach, położonych w województwie śląskim. Nagle auto, którym poruszali się nastolatkowie, zjechało z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Mężczyźni musieli poruszać się z dość dużą prędkością, ponieważ siła uderzenia również była bardzo duża. 

Niestety jeden z nastolatków - kierowca -  poniósł śmierć na miejscu.  

 

Wyszedł z samochodu o własnych siłach 

Jak się okazało, 19-letni pasażer mimo obrażeń ciała, zdołał o własnych siłach wydostać się z pojazdu. Gdy tylko na miejscu pojawiło się pogotowie, ratownicy medyczni zaczęli udzielać mu niezbędnej pomocy. Następnie nastolatka przewieziono do szpitala, by tam dokładnie skontrolować jego obecny stan zdrowia. Jego życiu nie zagrażało już niebezpieczeństwo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co mogło być przyczyną wypadku?  

Od soboty policja w dalszym ciągu ustala, co mogło być przyczyną wypadku. Nie wiadomo jeszcze zatem, czy we krwi zmarłego kierowcy nie znajdowały się substancje odurzające. Niewykluczone jednak, że to prędkość, z jaką poruszali się 19-latkowie, spowodowała, że auto nagle wypadło z drogi. 

Najmniej przypuszczalne zdają się być warunki pogodowe, ponieważ choć tego dnia nie były najlepsze, w momencie, w którym doszło do wypadku, widoczność była dobra. Istotne w tej sprawie mogą być zeznania 19-latka, który z pewnością zostanie przesłuchany, gdy tylko dojdzie do siebie. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę, ten widok przeraża
  6. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła

 

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News