Jeśli zobaczysz monetę w drzwiach samochodu, miej się na baczności! Grozi Ci ogromne niebezpieczeństwo

Jeśli zobaczysz monetę w drzwiach samochodu, miej się na baczności! Grozi Ci ogromne niebezpieczeństwo Źródło: .

Samochód z monetą w środku? Jeżeli zobaczysz coś takiego, musisz mieć się na baczności. Może grozić Ci ogromne niebezpieczeństwo, z którego większość kierowców zupełnie nie zdaje sobie sprawy.

Samochód, który ma ukrytą monetę w drzwiach, to znak, że ktoś ma na uwadze twój pojazd. Każdy, kto zauważy taką sytuację, musi być niebywale czujny. Jej obecność oznacza, że ktoś chce ukraść nasze auto i grozi nam wielkie niebezpieczeństwo. 

Samochód z monetą w drzwiach

Kradzież samochodu jest bardzo często spotykanym zjawiskiem. Złodzieje, co chwilę wymyślają kolejne metody, by było im łatwiej otworzyć auto, po czym nim odjechać. Metod jest tyle, ile złodziei, a teraz pojawiła się kolejna. Jest idealna, ponieważ bardzo łatwo można ją przeoczyć i nim się obejrzymy, nasze zaparkowane pod domem auto, zniknie z pola widzenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Złodzieje, którzy czyhają na kolejny samochód, znaleźli nowe rozwiązanie. Jest dużo sprytniejsza niż włamywanie się do środka, a przede wszystkim tańsza i mniej ryzykowna. Moneta za drzwiami samochodu to pierwsza oznaka, że złodzieje dobrali się do Twojego auta. 

Chowając monetę za uchwytem drzwiczek, nie zamykają się one do końca - centralny zamek w samochodzie przestanie działać. Dzięki temu złodziej będzie mógł w każdej chwili otworzyć drzwi, po czym odjechać kradzionym samochodem. 

Tak łatwo można ukraść samochód

Jedyną, dobrą wiadomością dla posiadaczy aut jest to, że nie każdy samochód można otworzyć za pomocą tej metody. Jednak gdy zobaczysz, że w klamce Twojego samochodu ktoś zostawił monetę, możesz wiedzieć, że stałeś się celem ataku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice stracili 3 dzieci w tragicznym wypadku. Rok później stało się niemożliwe

2. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas

Warto wiedzieć, że złodzieje często wykorzystują małe monety, które są niewidoczne z daleka. Posiadacz samochodu musi się bardzo dobrze przyjrzeć, by zobaczyć, że ktoś w nich coś ukrył. Dlatego po każdym zamknięciu samochodu, lepiej się upewnić, że w żadnych drzwiach nie została ukryta moneta. Często pozornie zamknięty samochód może okazać się łatwym celem dla złodzieja. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście bezlitośnie ją zgwałcił
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: webniusy 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News