Wideo obejrzały już miliony osób. Skarpetka "zjada samochody", płaczemy ze śmiechu

Wideo obejrzały już miliony osób. Skarpetka "zjada samochody", płaczemy ze śmiechu Źródło: Facebook Toteraz

Samochód znikający w paszczy potwora zrobionego ze skarpetki? Brzmi irracjonalnie, jednak bawi to ludzi na całym świecie. Nie da się ukryć, że to nagranie potrafi wywołać uśmiech nawet na najbardziej posępnej twarzy.

Potwór czyha aż nadjedzie samochód. Wszystko po to by mógł zniknąć w jego paszczy. Nagranie tej przezabawnej sytuacji obiegło cały świat i rozbawiło wszystkich do łez. Miliony wyświetleń nie kłamią. To absolutna rewelacja w dziedzinie humoru. 

Samochód nie ma z nim szans!

Wielu z nas przesiaduje teraz w domach, a jedyną atrakcją jest przejeżdżający za oknem samochód. Nie da się ukryć, że znacznej części społeczeństwa w takiej sytuacji może doskwierać poczucie nudy. Niektórzy wykorzystują ten czas izolacji w niezwykle kreatywny sposób. Niektórzy oddawali się muzykowaniu na swoich balkonach, inni tworzyli najróżniejsze dzieła w domowym zaciszu. W przypadku braku atrakcji internet bywa doskonałym rozwiązaniem, które zapewni nam całą masę rozrywki.

Dwóch naszych rodaków podbiło cały świat filmem, który umieścili w sieci. Mateusz Misza i Mateusz Wojnarowski stworzyli ze skarpetki potwora, który w niezwykle zabawny sposób sprawia, że każdy samochód znika w otchłani jego paszczy. Na ten widok ciężko powstrzymać łzy śmiechu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nagranie stało się niewiarygodnie popularne. Udostępniały je nawet gwiazdy Hollywood

Potwór, z którym żaden samochód nie ma szans spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem internautów. Nagranie zostało udostępnione dalej ponad 200 tysięcy razy. Aktualnie ma aż 16 milionów wyświetleń. Biorąc pod uwagę zabawność tego filmu, nie jest to nic dziwnego. Aktualnie jest on często wykorzystywany jako humorystyczne zachęcenie do pozostania w domach. Film został udostępniony przez gwiazdy Hollywood.

Jedną z takich osób jest Mark Hamill, który jest znany z kultowej serii filmów "Gwiezdne Wojny". Odtwórca Luka Skywalkera zamieścił nagranie potwora zjadającego samochody na swoim Instagramie. W opisie nakłaniał swoich fanów do pozostawania w domach, unikania tłumów i dbanie o odpowiednią dietę. Film rozbawił też Kristen Bell, znaną z wielu popularnych seriali i filmów. Gwiazda udostępniła nagranie na swojej relacji w portalu społecznościowym.

Dzisiaj grzeje: 1. Podano najnowsze dane nt. koronawirusa w Polsce. Nie jest dobrze, liczba chorych szybko wzrasta

2. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca

Nie da się ukryć, że odrobina dobrego humoru jest teraz mile widziana. Może on ułatwić trwającą izolację od zewnętrznego świata. Nie pozostaje nic innego niż obejrzeć potwora, który w swojej paszczy chce mieć każdy samochód.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden z największych szpitali w Polsce wstrzymuje działalność. Wszystko przez koronawirusa
  2. Nie żyje piłkarz Premier League. Miał zaledwie 35 lat
  3. Nie żyje 57-latek, który świadomie zarażał innych. Miał przerażający plan
  4. Niepokojące wyniki badań. Nowe, nieznane wcześniej objawy koronawirusa
  5. Wyjątkowo przybijające wiadomości z Włoch. Najtragiczniejszy dzień od początku epidemii
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News