Kradł auta dla swojej dziewczyny. Teraz "książę" może trafić do więzienia nawet na 10 lat

Kradł auta dla swojej dziewczyny. Teraz "książę" może trafić do więzienia nawet na 10 lat Źródło: Pixabay/TheDigitalWay

Samochód - taki prezent dla swojej ukochanej wymarzył sobie młody mieszkaniec Wielkopolski. Idealnego auta poszukiwał w Pile. I nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że romantyczny dar miał zamiar zdobyć na drodze kradzieży.

Samochód idealny dla dziewczyny? Pewien młodzieniec z gminy Ujście uznał, że jego wybranka zasługuje na wszystko, co najlepsze. Także odpowiedni środek lokomocji, by wspólne podróże przebiegały w wygodzie i spokoju. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby chłopak odpowiedni pojazd zakupił. On jednak postanowił pójść na skróty i samochód ukraść. Gorące uczucie może go teraz wiele kosztować.

Samochód dla dziewczyny. Romantyczny złodziej grasował w Pile

21-latek postanowił, że kradzieży wygodnego samochodu dokona w Pile. Według informacji z policji, chłopak podjął kilka prób zdobycia odpowiedniego auta. Na pierwszy ogień poszedł Volkswagen Polo. Kierowca zostawił kluczyki w stacyjce, więc był to łatwy łup. Złodziej wsiadł do auta i ruszył w drogę. Nie trwała ona długo, samochód stanął na obrzeżach miasta. Okazało się, że ma zatarty silnik i nie nadaje się do użytku. Chłopak zostawił więc felerną zdobycz na poboczu i podjął kolejną próbę.

21-latek miał szczęście do Volkswagenów - znalazł drugi taki samochód z pozostawionymi kluczykami. Wsiadł do środka i próbował odjechać, lecz zauważyła to właścicielka - podbiegła do samochodu, oskarżając go o kradzież. Złodziej próbował tłumaczyć sytuację twierdząc, że przecież to on jest w posiadaniu kluczyków, więc pojazd jest jego, ale kobieta nie dała za wygraną. Jej telefon na policję skutecznie wystraszył chłopaka, który rzucił się do ucieczki. Policja zatrzymała go następnego dnia. Przyznał się do kradzieży i trafił do aresztu.

Do trzech razy sztuka. Romantyk nie daje za wygraną

Nauczka nie przemówiła złodziejowi do rozsądku. Kolejny raz uczucie zwyciężyło nad rozumem. 21-latek ponownie pojawił się w Pile, szukając odpowiedniego łupu. Zdecydował się na skodę. Auto było otwarte, a w środku znajdowały się wszystkie dokumenty. I tym razem jednak, próbę kradzieży zauważył właściciel pojazdu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Chłopak uciekł z dokumentami i kluczykami, ale ponownie został szybko złapany przez policję. Nie stawiał oporu, przyznał się do postawionych zarzutów, a nawet do kilku innych. Powiedział funkcjonariuszom, że w czasie pierwszej próby kradzieży uszkodził bramę wjazdową do jednej z pilskich posesji, a także przywłaszczył sobie podkaszarkę.

Motyw przestępstwa to oczywiście miłość. 21-latek wcale tego nie ukrywa. Powiedział policji, że kocha swoją dziewczynę i pragnie dla niej wygodnego pojazdu. Wzruszające uczucie będzie go drogo kosztowało. Grozi mu teraz nawet 10 lat więzienia. Pytanie, czym dziewczyna będzie jeździć do aresztu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest śliczna. Gwiazda urodziła ją po 40 roku życia
  4. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona gwiazdora to córka słynnego aktora
  5. Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli
  6. Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, Markle została zrugana przez Harry'ego?

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News