Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia

Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia Źródło: Facebook

Samochód z pięcioma nastolatkami na pokładzie zatopił się w jeziorze obok miejscowości Skąpe. Okazało się, że pasażerowie tuż przed śmiercią wrzucili do sieci film, który mógł uzasadniać czemu młodzi ludzie zginęli. Policja, która badała szczątki auta, odnalazła w pojeździe coś jeszcze.

Samochód prowadzony przez nastolatków został znaleziony w jeziorze w okolicach miejscowości Skąpe. Pojazd marki Audi został znaleziony wczorajszym wieczorem pod taflą wody, a w sieci pojawiał się filmik, który mógł uzasadniać czemu doszło do tragedii. W zatopionym aucie znaleziono coś jeszcze, co mogło wpłynąć na fakt pojawienia się pojazdu na powierzchni wody.

Samochód prowadzony przez nastolatków spadł do wody. Wiadomo już, co mogło doprowadzić do tragedii

Okazuje się, że chwilę przed tragedią pasażerowie nagrali filmik, który pokazywał ich brawurę. Wyraźnie zadowoleni z siebie nastolatkowie zostali nagrani, jak śmiali się z przekraczania prędkości. Pasażerki pojazdu odczuwały dużą ekscytację, kiedy pojazd przyśpieszył ze 180 kilometrów na godzinę do 190. Chwilę później piątka przyjaciół już nie żyła.

Audi znajdujące się pod wodą zostało dostrzeżone wieczorem przez kierowców poruszających w kierunku Skąpego. Policja, która przybyła na miejsce tragedii, nie miała wątpliwości, że szanse przeżycia któregokolwiek z pasażerów były bardzo małe - samochód był w lodowatej wodzie przez kilka godzin. Po przeszukaniu pojazdu funkcjonariusze dotarli do jeszcze jednej poszlaki mówiącej o tym, co mogło być przyczyną zgonu nastolatków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Porażające znalezisko w Audi

Okazało się, że w pojeździe znajdowały się śladowe ilości substancji psychoaktywnych. Śledczy badają, czy to właśnie narkotyki doprowadziły do wypadku, a może jednak była to zarejestrowana przez kamery brawura. Niewykluczone także, że nastolatkowie zaczęli przyśpieszać autem i zachowywać się nieodpowiedzialnie dopiero po zażyciu nielegalnych środków.

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska się wygadała! Niechcący zdradziła wstydliwy sekret
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Kolejnym wątkiem w śledztwie prowadzonym przez policję i prokuraturę w sprawie wypadku jest ten, w myśl którego częściową odpowiedzialność za śmierć pasażerów ponosi zarządca drogi, który nie zdecydował się na odizolowanie akwenu od jezdni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News