Z samochodu prawie nic nie zostało. Wstrząsające zdjęcia z miejsca śmierci Janusza Dzięcioła

Z samochodu prawie nic nie zostało. Wstrząsające zdjęcia z miejsca śmierci Janusza Dzięcioła Źródło: facebook/Janusz Dzięcioł/

Samochód Janusza Dzięcioła został doszczętnie zniszczony w chwili wypadku. Zaraz po tragicznej śmierci mężczyzny, do mediów trafiły mrożące krew w żyłach zdjęcia auta, którym podróżował. Fotografie ukazują, jak potworny los go spotkał.

Samochód wjechał na tory i został staranowany przez rozpędzony pociąg. Takie informacje dotarły dzisiejszym rankiem do Polaków i zmroziły im krew w żyłach. Choć początkowo nikt nie chciał uwierzyć w koszmarną śmierć dawnej gwiazdy "Big Brothera", informacje szybko zostały potwierdzone, a wraz z biegiem czasu napływało coraz więcej dramatycznych szczegółów. Chwilę temu opublikowano zdjęcie auta, którym jechał Janusz Dzięcioł. 

Samochód został doszczętnie zniszczony. Wstrząsające zdjęcia z miejsca śmierci Dzięcioła 

Policja oraz prokurator wciąż pracują w Białym Borze, gdzie dzisiejszym rankiem doszło do koszmarnej tragedii. Życia Janusza Dzięcioła, którego samochód wjechał wprost pod pędzony pociąg, nie udało się uratować. Śmierć zwycięzcy "Big Brothera" wstrząsnęła Polakami, którzy od razu chcieli poznać każdy szczegół koszmarnej tragedii. 

Chyba nikt nie spodziewał się, że zdjęcia samochodu Dzięcioła tak szybko pojawią się w sieci. Widząc ten potworny obrazek, aż trudno sobie wyobrazić moment wypadku. Z auta prawie nic nie zostało, co jeszcze bardziej odbiera mowę. Z każdą godziną w sieci pojawia się nie tylko coraz więcej fotografii, ale i ustaleń śledczych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Koszmar, którego nikt się nie spodziewał 

Przypominamy, że do tego zdarzenia rodem z najgorszego horroru, doszło dziś około godziny 8:40 rano w Białym Borze pod Grudziądzem. Kierujący wówczas samochodem osobowym były poseł, który 11 grudnia skończyłby 66 lat, niespodziewanie wjechał na przejazd kolejowy choć sygnalizacja świetlna tego zabraniała, a nadjeżdżający pociąg był wyraźnie widoczny na horyzoncie. 

Dzisiaj grzeje: 1.Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie

2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Staranowane z impetem auto potoczyło się kilkanaście metrów dalej. Kierowca nie miał żadnych szans na przeżycie, a prócz niego nikt nie odniósł obrażeń. Służby wciąż pracują na miejscu, zbierając materiał dowodowy i starając się znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego Dzięcioł wjechał na tory. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyrazy głębokiego współczucia dla bliskich.

Post udostępniony przez Pikio (@pikio.pl)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Błyskawiczne pierniczki świąteczne oczarują całą twoją rodzinę. Miękkie i pyszne ozdobią każdy wigilijny stół
  2. Świąteczne kotlety schabowe to absolutny hit. Zachwyci się nimi cała rodzina
  3. Herbata z imbirem ma niesamowite właściwości lecznicze. Odchudzanie i oczyszczanie to dopiero początek
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą WSZYSCY! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: radiozet 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News