Pasażerowie PKP byli przerażeni tym widokiem. Mężczyzna powiesił się przy dworcu kolejowym

Pasażerowie PKP byli przerażeni tym widokiem. Mężczyzna powiesił się przy dworcu kolejowym Źródło: flickr.com/Dariusz Sieczkowski

Samobójstwo zgłosił pewien mężczyzna, który zaobserwował wiszącego mężczyznę. Przechodnie byli zdruzgotani, tym co się wydarzyło. Reanimacja mężczyzny trwała naprawdę długo.

Samobójstwo jest czymś, czego dopuszcza się coraz więcej osób. Ogromną ilość samobójstw odnotowuje się w szczególności wśród młodych ludzi, którzy często spotykają się z hejtem ze strony rówieśników. Wciąż jednak wielu dorosłych decyduje się na taką ostateczność, gdy czuje się przytłoczona przeróżnymi problemami. W pobliżu dworca kolejowego pewien mężczyzna postanowił targnąć się na swoje życie. Całą sytuację zaobserwował pewien przechodzień, który niezwłocznie zawiadomił pomoc. 

Samobójstwo w miejscu publicznym 

W miniony wtorek, około godziny 16:45, mężczyzna poruszający się w okolicy Dworca Wschodniego dokonał dramatycznego odkrycia. Na jednym z pobliskich drzew zaobserwował wiszącego człowieka. Przerażony niezwłocznie zaczął szukać w okolicy kogoś, kto mógłby pomóc mu w udzieleniu pomocy. Mężczyzna natknął się wówczas na patrolujących okolice funkcjonariuszy.

Spanikowany opowiedział mundurowym o tym, co zaobserwował, a ci bez chwili zawahania ruszyli na miejsce zdarzenia. Po dotarciu znaleźli wiszącego na smyczy przywiązanej do gałęzi drzewa mężczyznę. Funkcjonariusze, widząc taki widok, od razu odpięli klamrę. Zgromadzeni wokół ludzie byli przerażeni tym, co działo się na ich oczach. Widok był naprawdę dramatyczny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Funkcjonariusze starali się ratować mężczyznę 

Po odpięciu smyczy, funkcjonariusze ułożyli nieprzytomnego mężczyznę na ziemi. W momencie, gdy jeden z nich rozpoczynał resuscytację krążeniowo-oddechową, drugi zawiadomił policję i pogotowie. Już kilka minut później, na miejscu pojawiła się straż miejska, a kolejną minutę później karetka pogotowia. Ratownicy zmieniali się kolejno w wykonywaniu resuscytacji. Reanimacja mężczyzny trwała naprawdę długo. 

Na całe szczęście, funkcje życiowe-choć wracały bardzo wolno-udało się odzyskać. Dopiero w momencie, gdy stan poszkodowanego unormował się, było możliwe przewiezienie go do szpitala w celu udzielenia dalszej pomocy. Mężczyzna, który postanowił targnąć się na własne życie miał około 45 lat. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Antek Królikowski pokazał PIĘKNĄ dziewczynę! Fani są WNIEBOWZIĘCI: "Nareszcie jakaś normalna dziewczyna"
  2. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  3. Mąż Kory dopiero teraz zdecydował się ujawnić porażające kulisy jej walki z rakiem. Gdyby nie to, żyłaby o wiele krócej, metoda nie spodoba się wielu
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News