Wiadomo, dlaczego zakażony lekarz popełnił samobójstwo. Smutne, powodem nie był koronawirus

Wiadomo, dlaczego zakażony lekarz popełnił samobójstwo. Smutne, powodem nie był koronawirus Źródło: YouTube Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Samobójstwo popełnione przez prof. Wojciecha Rokitę wstrząsnęło całą Polską. Lekarz był zainfekowany koronawirusem, jednak nie to przyczyniło się do jego dramatycznej decyzji. Powód jest wyjątkowo smutny.

Samobójstwo to jedno z tych działań, które wywołuje u nas ogromny smutek. Niezwykły akt desperacji i bezradności w codziennym życiu, czasami kończy się w najgorszy z możliwych sposobów. Odebranie sobie życia przez lekarza, który zaraził się koronawirusem, było spowodowane czymś innym niż choroba. Do czego doszło?

Zainfekowany lekarz popełnił samobójstwo

Prof. Wojciech Rokita zasmucił całą Polskę popełniając samobójstwo. Ostatnie ciężkie chwile przyczyniły się do podjęcia przez lekarza wyjątkowo ciężkiej decyzji. Przez nią nie ma już go wśród nas. Wiele osób podejrzewało, że samobójstwo było reakcją na to, że w jego organizmie został wykryty koronawirus. Przyczyna jest jednak zupełnie inna. Mało kto domyśliłby się, jakie były powody podjęcia przez lekarza tak okropnej decyzji.

Koronawirus już od dłuższego czasu sieje spustoszenie w naszych życiach. Wielu z nas jest niezwykle przejętych tą sytuacją. Właśnie z tego powodu samobójstwo, które popełnił prof. Wojciech Rokita, było często tłumaczone tymże problemem. Ostatnie doniesienia rozwiewają jednak wszelkie wątpliwości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Powody, przez które Wojciech Rokita podjął tak dramatyczną decyzję, mogą szokować

Koronawirus nie był jedynym zmartwieniem lekarza. Okazało się, że doktor habilitowany nauk medycznych nie mógł już znieść krytyki, jaka była na niego wylewana na forach internetowych. Ogromna ilość pomówień doprowadziła do tego, że lekarz targnął się na swoje życie. W tej sprawie zostały podjęte odpowiednie kroki prawne.

-  Dzisiaj sporządziliśmy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Ono prawdopodobnie jutro zostanie przesłane do Prokuratury Okręgowej w Kielcach wraz z wnioskiem o zabezpieczenie przez policję danych administratora zapisów forów internetowych, numerów IP, z których zostały zamieszczone różne wpisy pomawiające pana profesora - poinformował adwokat Sławomir Gierada.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo kim była i na co chorowała zmarła na koronawirusa 27-latka. Wstrząsające doniesienia

2. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca

Nie da się ukryć, że samobójstwo takiej persony jak prof. Wojciech Rokita jest niezwykle smutną wiadomością. Szkoda, że internauci potrafią być tak bezwzględni względem ludzi, którzy czują emocje i obelgi pod ich adresem ranią psychicznie. Warto mieć na uwadze, że słowa potrafią czasami doprowadzić do najgorszego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden z największych szpitali w Polsce wstrzymuje działalność. Wszystko przez koronawirusa
  2. Nie żyje piłkarz Premier League. Miał zaledwie 35 lat
  3. Niepokojące informacje z centralnej Polski. Znaleziono ciało mężczyzny
  4. Domowy test na koronawirusa, który trwa 10 sekund? Absurdalny i niebezpieczny mit krąży po sieci
  5. Czeka nas ogromny skok cen żywności? Niepokojące incydenty w Polsce, ministerstwo informuje
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News