Termin, na który czekali wszyscy z buszem na głowie i odrostami. Rzecznik rządu się wygadał

Termin, na który czekali wszyscy z buszem na głowie i odrostami. Rzecznik rządu się wygadał Źródło: Pikio

Salony fryzjerskie już niedługo zostaną ponownie otwarte, taką informację przekazał w wywiadzie Piotr Muller. Rzecznik rządu był gościem telewizji Polsat i podzielił się on tam ważną dla wielu wiadomością. Szczególnie ucieszą się osoby, które w normalnych warunkach regularnie farbują włosy, gdyż następny etap otwierania gospodarki przyniesie także ponowne otwarcie salonów fryzjerskich. Rząd decyduje się na kolejne znoszenie obostrzeń i ze słów rzecznika wynika, że posiada wstępny plan kiedy miałoby to nastąpić. Epidemia koronawirusa w Polsce spowodowała, że zamknięciu uległy wszystkie miejsca świadczące takie usługi.

Salony fryzjerskie jeszcze do niedawna nie mogły narzekać na brak klientów, ale wszystko zmieniło się w momencie wybuchu epidemii. Rząd odgórnie zamknął wszystkie takie miejsca. Część Polaków na pewno ucieszy się na wieści przekazane przez Piotra Mullera.

Salony fryzjerskie otwarte zostaną w następnym etapie

Salony fryzjerskie otwarte zostaną już całkiem niedługo. Piotr Müller był gościem w programie "Wydarzenia i Opinie" telewizji Polsat i to tam ujawnił szczegóły rządowego planu odmrażania gospodarki.

- W następnym etapie, na pewno znajdą się również zakłady fryzjerskie. Myślę, że połowa maja jest terminem, który jest realny. Liczymy na to, że jeżeli liczba zachorowań nie zwiększy się i wszyscy będziemy się stosować do tych standardów, które obowiązują, takich jak noszenie maseczek w miejscach publicznych, to faktycznie będzie to możliwe - usłyszeć można było z ust rzecznika rządu Mateusza Morawieckiego. Dla wielu to bardzo ważne informacje i coraz częściej pojawiało się pytanie dotyczące tego sektora usług.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W rozmowie poruszono wiele ważnych kwestii

Rządzący, jak przekazuje Piotr Muller, skupiają się na problemie epidemii w Polsce całościowo. Starają się przewidzieć jak najwięcej możliwych scenariuszy i w konsultacjach decydują jakie zmiany należy wprowadzić.

- Tutaj trzeba spojrzeć na ten problem szerzej - żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się jakiekolwiek choroby, np. koronawirusa, należy ograniczać kontakty społeczne. Otwieranie każdego kolejnego sektora gospodarki to jest zwiększanie tej liczby. Musimy robić to na tyle rozsądnie, w sposób rozłożony w czasie, by weryfikować, czy służba zdrowia nadal jest w stanie pomagać wszystkim osobom, które są chore - mówił w rozmowie z dziennikarzem Polsatu rzecznik.

Dzisiaj grzeje: 1. Akcja ratunkowa zakończyła się wielką tragedią. Dziecko nie żyje, ciężko powstrzymać łzy

2. Prezydent pokazał jedno zdjęcie Agaty Dudy. Internauci są oburzeni, nie pozostawili na niej suchej nitki

Wszyscy marzący o wizycie u fryzjera będą się cieszyć

W internecie pojawiało się coraz więcej pytań o sektor usług, w tym właśnie salony fryzjerskie. Wcześniej był to bardzo dochodowy biznes, a klientki salonów nie wyobrażają sobie domowej pielęgnacji włosów. Oczywistym jest, że nawet po ponownym otwarciu salonów fryzjerzy oraz fryzjerki będą musieli dostosować się do nowych warunków pracy i wdrożyć narzucony przez rząd reżim sanitarny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Syrop z mniszka lekarskiego ma w sobie wiele korzyści dla zdrowia. Przepis jest banalnie prosty
  2. Radwańska zrobiła sobie zabieg. Efekt pokazała swoim fanom na Instagramie (FOTO)
  3. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  4. Termin minął dzisiaj o 12:00. Miliony Polaków od poniedziałku odczują potężną zmianę
  5. Niebywale smutna wiadomość, śmierć przyszła niespodziewanie. Nie żyje Julia Romelczyk
  6. Mogą wywoływać okropne choroby, a większość Polaków je kupuje. Są niebezpieczne dla organizmu, zawierają olej palmowy, akrylamid, sól, cukier i wiele innych

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News