kiszło
Wiadomości Pikio - 1 Lipca 2015

Sąd: Można rapować o zabijaniu gejów. Koniec gorącej sprawy

Raper Kiszło ze Śląska uniknie kary za swój utwór o tytule "Cwele", w którym wyzywa homoseksualistów i deklaruje, że "preferuje kur*y zabić". 

Raper należy do Ciemnej Strefy, czyli ekipy zajmującej się hip-hopem oraz sprzedażą ubrań od tunik, przez czapki po bluzy. Sklep oferuje towary dla "juniorów", kobiet i mężczyzn. Muzyka, którą oferuje Ciemna Strefa jest identyfikowana z szeroko pojętą ulicą oraz mocnym przekazem. Ów przekaz dotyczący homoseksualistów nie spodobał się Stowarzyszeniu Pracownia Różnorodności, które skierowało odpowiednie pismo do prokuratury. Sprawą zajęła się minister ds. równości Małgorzata Fuszara, która skontaktowała się z Prokuratorem Generalnym Andrzejem Seremetem. Raper z Ciemnej Strefy uniknie jednak konsekwencji, ponieważ prokuratura w Zabrzu uznała, iż czyn nie wypełnia znamion przestępstwa. Poniżej zamieszczamy tekst utworu, o którym mowa: "Nóż się w kieszeni otwiera to jest k*rwa jakiś dramat dwóch facetów gdzieś pod bramie pały sobie opierd*la zaś za rogiem cio*y łażą z damskimi torebeczkami śpieszno pe*ałom do domu by się bawić klejnotami nie wiesz co się robi z fiu*em to trzeba Ci go uje*ać to jest Polska nie Bruksela tutaj miejsca dla was nie ma jak je*ana szarańcza rozj*bali się już wszędzie już pod blokiem pewnie leją fundament pod tęcze to nie uprzedzenie tylko czysta nienawiść nie używam słowa leczyć preferuje kur*y zabić za późno by ich wytępić spróbujemy to zatrzymać chyba że chcecie oglądać jak się chłopy będą dymać państwo nam nie pomoże poje*ało im się we łbach nawet ch*ja z cycami mają w swoich szeregach czasami tracę nadzieje czy w temacie lepiej będzie wtedy włączam telewizor i pierd*lą mi o gender Ref.: Jesteś peda*em to wypie*dalaj J*bana druciaro nie masz do życia prawa Wrogowość i nienawiść normalna postawa Prędzej czy później spotka was kara /2x Chcecie dzieciom ku*wy namieszać w głowach i dziwicie się wielce że to nam się nie podoba gender gender jebać wasze po*ebane prawa nie pozwolę by mój synek w kiecce zap*erdalał dziecko co mu powiesz to to łyka jak pelikan *urwy tak bajerują kilka lekcji i już lipa Gdybym tylko się dowiedział rozpie*alam moment ziomek burza kurw*cy grom za gromem ale to nie wszystko jest w c*uj więcej różnych opcji dwóch tatusiów ,jeb*ć cweli i te kur*y chcą adopcje krew mi się gotuje ro*pierdala mnie od środka Chcesz się j*bać to się j*baj ale dzieci ku*wo zostaw Co ma wyrosnąć z dziecka w towarzystwie ped*łów swoich chorych pomysłach nie macie już umiaru, więc i ja umiaru nie mam swojej nienawiści, zwycięży normalność to niech trwa wyścig. https://www.youtube.com/watch?v=8HRD35WGvgsPolecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEMPolub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News