NIESAMOWITE! Tysiące Polaków NADAL protestuje, to się skończy przełomem

NIESAMOWITE! Tysiące Polaków NADAL protestuje, to się skończy przełomem

Sąd Najwyższy jest dziś na ustach wszystkich Polaków i Polek. Wszystko za sprawą kontrowersyjnej ustawy PiS, która zakłada, że jego pierwsza prezes powinna zakończyć kadencję.

Od wczoraj pod Sądem Najwyższym trwają masowe protesty. Łącznie aż tysiące Polaków i Polek zgromadziło się pod jego gmachem, ale także na ulicach większych krajowych miast, aby zademonstrować swój sprzeciw wobec pomysłów władzy. Dziś rano również są obecni pod budynkiem SN.

Sąd Najwyższy - kontrowersyjna ustawa

Zgodnie z nowymi przepisami Małgorzata Gersdorf powinna przejść w stan spoczynku. Jak jednak zapowiedziała, zamierza dziś przyjść do pracy, co przyciągnęło pod gmach Sądu Najwyższego ogromne tłumy. Internautów zadziwił szczególnie fakt, iż protestujący zaczęli się tam zbierać około godziny 8:00. Warto zaznaczyć, że już wtedy było ich tam wielu.

Czy na miejscu pojawi się były prezydent?

Wielu obywateli zastanawia się, czy zgodnie z zapowiedzią na manifestacji pojawi się dziś Lech Wałęsa. Legendarny opozycjonista za pośrednictwem swego konta na Twitterze stwierdził bowiem, iż zamierza bezpośrednio okazać swój sprzeciw wobec nowych przepisów dotyczących sędziów SN. O wszystkim, co będzie się działo w miejscu protestu, będziemy oczywiście na bieżąco informować. Zapraszamy do odświeżania strony. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rydzyk wezwał Ziobrę. Będą kary za obrażanie toruńskiego księdza
  2. Kaczyńska przyłapana. Teraz trudno mieć już wątpliwości
  3. Nagrody dla rządu to przy tym nic. Niepojęte praktyki polityk PiS
  4. Nawet prawica go wyśmiewa. Totalna kompromitacja Patryka Jakiego
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News