Więzili bratową w piwnicy, zrobili jej nieludzkie rzeczy. Szczegóły wywołują ciarki, właśnie usłyszeli wyrok

Więzili bratową w piwnicy, zrobili jej nieludzkie rzeczy. Szczegóły wywołują ciarki, właśnie usłyszeli wyrok Źródło: wallpaperflare

Sąd Okręgowy w Gdańsku wydał wyrok w głośnej sprawie kobiety, która przetrzymywana była w piwnicy. Szczegóły koszmaru, który przeżyła, wywołują ciarki.

Sąd wydał wyrok w sprawie dwóch mężczyzn oskarżonych w głośnej sprawie. Mężczyźni dopuścili się wielokrotnego zgwałcenia kobiety, która więziona była w piwnicy. 

Sąd Okręgowy w Gdańsku wydał wyrok. Szczegół sprawy przerażają 

Koszmar rozpoczął się 2006 roku w małej kaszubskiej wsi. To w tym roku po raz pierwszy zaznała znęcania się ze szczególnym okrucieństwem. Jej maż przetrzymywał ją w piwnicy przez ponad rok, tam kobieta była wiązana, bita, głodzona i wielokrotnie gwałcona.

Podczas składania zeznań okazało się, że mąż sprzedawał swoją żonę dwóm swoim braciom, którzy gwałcili ją za pieniądze. Zarobione pieniądze przeznaczane były na alkohol. Bracia razem z mężczyzną stanęli przed sądem, by odpowiedzieć za swoje czyny. Mariusz S. oprócz tego, co robił żonie, znęcał się psychicznie i fizycznie nad dwiema córkami. Jedna z nich była przez niego molestowana. W sądzie usłyszał także zarzuty o molestowaniu innej partnerki, jej syna i zagłodzenie psa na śmierć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sąd podtrzymał wyrok dla Mariusza S.

Mariusz S. został skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Sąd Apelacyjny w Gdańsku pod koniec 2017 roku zadecydował o utrzymaniu wyroku dla mężczyzny. Przed sadem stanęli także bracia Mariusza S. Mężczyźni oskarżeni zostali o wielokrotny gwałt, za co otrzymali karę 12 i 12,5 roku więzienia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niespodziewana decyzja ws. emerytów. Jeszcze w wakacje mogą dostać nowy dodatek

2.Zaskakujące słowa premiera Morawieckiego na temat epidemii. Wielu lekarzy jest oburzonych

Andrzej i Mirian S., bracia Mariusza S., po odbyciu 3/4 kary będą mogli ubiegać się o przedterminowe wyjście z więzienia. Sąd zadecydował także, że Andrzej S. zapłaci na rzecz poszkodowanej kobiety 20 tysięcy złotych nawiązki, a jego brat Mirian - 10 tysięcy złotych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chcesz jak najszybciej ukisicić ogórki? Mamy niezawodny i błyskawiczny sposób
  2. Jego mecze oglądały miliony fanów. Niestety, doszło do tragedii, 31-latek zmarł w dramatycznych okolicznościach
  3. Kobieta umarła 14 dni po ślubie. Kilka dni później wdowiec przypadkiem znalazł w jej telefonie wstrząsające zdjęcie
  4. Miliony oglądały jego występy, teraz widzowie pogrążają się w żałobie. Niestety, media podały informacje o samobójstwie
  5. Wypłacasz pieniądze z bankomatu? Możesz się mocno zdziwić, NBP wydało oficjalne oświadczenie
  6. Niepokojące zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini. Jest szczuplutka, widać wszystkie kości

Źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News