Na oficjalnej stronie TVN pojawił się dosyć oryginalny opis jednego z czołowych programów stacji – Kuby Wojewódzkiego Show. Czytamy w nim m.in., że Wojewódzki to naczelny klaun TVN, który nieudolnie próbuje rozśmieszyć publiczność.

Show Kuby Wojewódzkiego to jeden z najpopularniejszych programów w TVN, który co tydzień przed telewizorami zbiera setki tysięcy widzów. Gospodarz programu znany jest z dosyć oryginalnego poczucia humoru, które nie wszystkim przypada go gustu.

Najwyraźniej także wśród pracowników stacji i portalu internetowego TVN znajdują się osoby, które niekoniecznie pałają sympatią do prowadzącego show.

Pod jednym z ostatnich odcinków programu Wojewódzkiego pojawił się dosyć nietypowy opis, w którym autor nie pozostawia suchej nitki na samozwańczym „Królu TVN”.

 – To będzie prawdziwy cyrk! W roli głównej – naczelny klaun TVN, który nieudolnie będzie próbował rozśmieszyć publikę oraz jego goście: zdecydowanie bardziej utalentowana ale równie figlarna, Agnieszka Chylińska, która z powodzeniem mogłaby zastąpić na stanowisku Wojewódzkiego oraz Kajetan Kajetanowicz, rajdowiec żonglujący równie intensywnie słowem, co piłeczkami – czytamy w opisie programu.

fot. screen z player.pl
fot. screen z player.pl

Komentujący dziwny opis internauci wysnuli dwie teorie. Pierwsza mówi o pracowniku portalu, który po tym jak wręczono mu wypowiedzenie (lub jego umowa nie została przedłużona) postanowił pozostawić po sobie ślad. Druga mówi o celowej prowokacji mającej na celu zwrócić uwagę na program, by zwiększyć zainteresowanie nim i oglądalność.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh

...

Zobacz również