?Ta osoba? jest wynurzeniem z szamba wyłowionym na powierzchnie przez postępackie media dla odwrócenia uwagi opinii publicznej i żyrowania nihilizmu. Tylko, że rozbijaniem społeczeństwa i głoszeniem antywartości zajmuje się wróg państwa ? sabotując uznane wartości i wyniszczając naród od środka. Polskojęzyczne media są wrogo nastawione do zdrowego państwa polskiego. Korwin-Mikke miał propozycje ?dyskusji? z ?tą osobą?, ale odmówił. Nie dziwi mnie to, któż chciałby się paprać w gównie? Takiej osoby polityk nie może traktować jako poważnego dyskutanta, należy ją marginalizować ? niech spływa skąd się wynurzyła, czyli do szamba, do tego podziemia dla wyuzdanych męskich prostytutek. Bo internauci już znaleźli w necie oferty tej jeszcze świecącej gwiazdki medialnej na stronie odloty.pl 200zł za godzinę z dziewczyną z penisem…

Według postępackich mediów prawo do rozporządzania własnością jest mniej warte niż przywileje dla zdemoralizowanej mniejszości. Podniósł się klangor medialny, że jakiś homofob nie chce wynająć mieszkania transwestycie i że to niby jest jakiś problem społeczny w ?ciemnogrodzie? zwanym Polską. Czymś normalnym jest, że każdy właściciel mieszkania może wynajmować je według własnego ?widzi mi się?. Bo to jego własność. Jeśli chciałbym wynająć u niego pokój, a on na mój widok powiedziałby ?panie, pan jesteś gruby jak świnia, ja wynajmuje tylko chudym? – nie obraziłbym się, powiedziałbym tylko ?okej, idę do konkurencji, powodzenia w biznesie? i tyle.

A w przypadku ?Sralalali? gość miał pewnie twarde powody, żeby nie wynajmować ?tej osobie?. (Piszę ?tej osobie? bo pisząc baba ? obraziłbym kobiety, chłop ? mężczyzn.) Mógł obawiać się, że jego mieszkanie ?przepoczwarzy? się w burdel, albo jakąś spelunę. Być może przypuszczał, że niemoralna postawa lokatora wystraszy mu potencjalną klientelę. Nawet gdyby orzekł, że jest katolem i nie wpuści pogan w swoje progi, to ma do tego prawo, bo ?wolnoć Tomku w swoim domku?, a to jego domek i jego selekcja lokatorów.

Media głównie epatowały homofobicznym wątkiem, a nie tym, że ?ta osoba? wielokrotnie ?popieściła? właściciela mieszkania po twarzy dłonią o średnicy kanału La Manche, zmuszała go do całowania po rękach i klękania. Jak Korwin-Mikke liznął symbolicznie jeden raz z plaskacza Boniego, za to że kłamał iż nie był agentem SB i oczerniał lustrującego go Mikkego, to w mediach podniósł się rwetes, że europoseł ulicznik pobił prominentnego polityka. Ot paradoks.

Główny nurt degrengolady nie piętnuje. Ostatnio odbył się Brudstock. Widziałem w internecie zdjęcia i filmiki. Narkomanów trzęsących się jak galareta. Podpitych seksoholików parzących się jak żaby w bajorze, którym nie przeszkadzał tłum gapiów. A propos bajora ? taplających się w błocku brudasów. Zdemolowane i zarzygane pociągi. Oczywiście nie ma co wsadzać wszystkich do jednego wora, rozumiem że ktoś lubi się dobrze bawić i pojechał posłuchać ulubionego zespołu muzycznego. Czy czegoś tam. Media jednak jakoś tak chętnie nie eksponowały opisanych przeze mnie bydlęcych zachowań. Gdzieś tylko podali lakoniczną informacje, że jakiś uczestnik Woodstocku zapił się na śmierć. I tyle.

Czy Artur Zawisza zachował się kongruentnie? Tak. Nie mógł pozwolić sobie na odrzucenie zaproszenia do programu, bo jest przedstawicielem środowiska absolutnie ignorowanego przez media. Polskojęzyczna czwarta władza zwalcza wszystko co propolskie, czy to jest KNP, RN czy jeszcze inne ruchy spoza sitwy okupującej Polskę. Już w pierwszym zdaniu udało się mu sprowokować ?tę osobę?, która dostała spazmów i obnażyła swoje prawdziwe oblicze. W Polskę poszła więc fama, że LGBT to knajackie środowisko. A przedstawiciel RN zrobił swoje i mógł opuścić program. Z góry wiadome było, że nie ma szans na merytoryczną rozmowę, a tym gestem tylko spopularyzował swój anturaż. Polska śmierdzi rzygowinami medialnymi.

...

Zobacz również