Jennifer Mulford z USA postanowiła rzucić swoją dotychczasową pracę, by móc regularnie karmić swojego partnera piersią. Para przekonuje, że dzięki temu wytworzyła się między nimi wyjątkowa więź. 

Mulford całkiem przypadkiem dowiedziała się o teorii mówiącej, że karmienie piersią dorosłego mężczyzny może sprawić, iż wywiąże się między nim a jego partnerką wyjątkowo silna więź.

Natychmiast gdy się o tym dowiedziała zaczęła poszukiwania mężczyzny chętnego do eksperymentu (dotychczas była singielką). Nie musiała długo szukać, na oryginalny eksperyment zgodził się jej były chłopak 36-letni Bradem Leeson.

Kobieta rzuciła pracę i zaczęła oszukiwać swój organizm, w celu rozpoczęcia laktacji poprzez tzw. suche karmienie swojego partnera regularnie co dwie godziny oraz pijać herbatki i tabletki wspomagające laktację. Po jakimś czasie się udało i od tej pory 36-letni partner Milford jest regularnie karmiony piersią.

Jak obydwoje przekonują, dzięki temu wywiązała się między nimi wyjątkowo silna więź.

W tym momencie wiedziałam, że mam partnera na całe życie.  Obydwoje chcieliśmy tego samego – magicznej więzi, którą możemy osiągnąć tylko dzięki karmieniu piersią – przekonuje kobieta.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: tvn24 / daily mail

...

Zobacz również