Kilka dni temu w sieci pojawił się spot z udziałem byłej premier Ewy Kopacz, która zachęcała do udziału w marszu KOD 4 czerwca. Film stał się jednak obiektem kpin internautów z uwagi na wizerunkową wpadkę. teraz, rzecznik formacji Kopacz, tłumaczy dlaczego do niej doszło. 

W opublikowanym kilka dni temu spocie, Ewa Kopacz zaprasza do udziału w marszu Komitetu Obrony Demokracji 4 czerwca. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie seria wpadek wizerunkowych jakie zaliczono podczas produkcji krótkiego filmu.

Internauci nie pozostawiając suchej nitki na byłej premier, wytknęli jej, że na nagraniu sprawa wrażenie jakby czytała z kartki (co chwila zerka w jeden punkt) i nie do końca wie co ma mówić. Także jeśli chodzi o jakość nagrania i kadrowanie to nie wszystko poszło jak należy – Kopacz stoi na tak źle wykadrowanym tle, że widz ma wrażenie, iż ma ona rogi.

Głos w sprawie kompromitującego wizerunkowo spotu zabrał rzecznik Platformy Obywatelskiej, który odpowiedzialność za wpadki w nagraniu zrzucił na jednego z głównych pijarowców formacji Kopacz – Michała Kamińskiego.

Mam nadzieję, że poseł Kamiński zechce w przyszłości, doradzając pani premier, skorzystać z porad specjalistów, jakimi Platforma dysponuje. […] Michał Kamiński, zataczając, próbuje udawać, że nie idzie razem z panią premier chodnikiem. Widać był mocno skacowany. Pomysł miał dobry, ale wykonanie jak bywa czasami u Michała Kamińskiego – powiedział rzecznik PO, Jan Grabiec.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh

...

Zobacz również