Rząd PiS zablokował.. 264 strony internetowe! Na nie już nie wejdziesz
Wiadomości Pikio - 5 Czerwca 2017

Rząd PiS zablokował.. 264 strony internetowe! Na nie już nie wejdziesz

Od 1 lipca zablokowane zostaną przynajmniej 264 strony bukmacherów internetowych. Opublikowana przez Ministerstwo Finansów lista nie przestaje rosnąć.

Od 1 lipca zablokowane zostaną strony, znajdujące się w Rejestrze Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą. Na ten moment jest ich 264. Jeżeli spróbujemy odwiedzić jedną z nich, zostaniemy przekierowani na portal rządowy, gdzie czekać na nas będzie ostrzeżenie. - Uwaga! Strona internetowa, z którą podjęto próbę połączenia jest wykorzystywana do nielegalnego oferowania gier hazardowych - przeczytać będzie można w ostrzeżeniu. Za udział w grze, "która urządzana jest bez koncesji, pozwolenia lub zgłoszenia", możemy słono zapłacić. Kara wynosi od 8 tys. zł do nawet 3,2 mln zł. W takiej sytuacji gracz traci również wygraną i postawione pieniądze. Bezpiecznie korzystać możemy z legalnych gier, których organizatorzy posiadają odpowiednie zezwolenie. Jest ich 7: FORTUNA, Milenium, STS, TOTOLOTEK, E-TOTO, forBET i LV BET.
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News