Tajna narada PiS! Ujawniono szczegóły spotkania na Nowogrodzkiej

Tajna narada PiS! Ujawniono szczegóły spotkania na Nowogrodzkiej Źródło: fot. Instagram.com/pisorgpl

Wczoraj przy ul.Nowogrodzkiej odbyło się niezwykle ważne spotkanie. Rząd PiS podjął już kluczowe dla swojej przyszłości decyzje. Rąbka tajemnicy uchyliła rzeczniczka partii Jarosława Kaczyńskiego.

Zbliżające się wybory samorządowe są największym od dłuższego czasu sprawdzianem dla Zjednoczonej Prawicy. Po latach przegrywania czy to z PO, czy z PSL, Jarosław Kaczyński pragnie w końcu odnieść sukces w całej Polsce, a nie tylko w jej południowo-wschodnich województwach. W tym celu już w kwietniu wystartowała kampania pod hasłem "Polska jest jedna", w której nawet niebędący startować w wyborach politycy PiS objeżdżają kraj i zachęcają do głosowania na ich partię. Wybory samorządowe są także trudne logistycznie, gdyż wyłaniają wiele stanowisk na różnych poziomach administracyjnych. W celu głębszego omówienia stojących przed nim wyzwań rząd PiS, a przynajmniej jego część zebrała się w siedzibie partii w Warszawie. O wynikach rozmów poinformowała Beata Mazurek.

Rząd PiS podjął kluczowe decyzje

W spotkaniu udział wzięli m.in. wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński, minister pracy, rodziny i polityki społecznej Elżbieta Rafalska, wiceszef PiS Antoni Macierewicz czy szef gabinetu politycznego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Marek Suski. - Na Komitecie Politycznym PiS omawialiśmy kandydatury na radnych do sejmików wojewódzkich. Pierwsze piątki zostały przyjęte - napisała na Twitterze Beata Mazurek. Oznacza to, że PiS dogadał się już w zakresie obsadzenia pierwszych pięciu miejsc na swoich listach. Ogromny wpływ na wybory będzie miała również decyzja Jarosława Kaczyńskiego ws. niedopuszczenia do wyborów działaczy zasiadających w spółkach Skarbu Państwa. - Mamy dużo pracy po tej decyzji o niekandydowaniu osób zasiadających w zarządach spółek skarbu państwa. Zmian na tych listach jest sporo w związku z tym omówienie wszystkich zajmie nam parę godzin - mówił mediom europoseł PiS Zbigniew Kuźmik. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dzieje się! Piotrowicz i Kuchciński na wylocie
  2. Lewandowski odpiera zarzuty w DDTVN! Chajzer go nie oszczędził
  3. Skazany polski muzyk przerywa milczenie! „Zniszczyli mnie dla 500 plus”
  4. Dzielny pies uratował żołnierzy. To, co stało się jemu bardzo Cię zdołuje
źródło: Twitter.com Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu