Ujawniono co Kaczyński NAPRAWDĘ robił podczas wybuchu stanu wojennego! Furia w PiS
Karol Zaborowski - 13 Grudnia 2018

Ujawniono co Kaczyński NAPRAWDĘ robił podczas wybuchu stanu wojennego! Furia w PiS

Rząd PiS bardzo często odkopuje sprawy mające miejsce za czasów PRL czy stanu wojennego. Wiele osób musi się po dziś dzień tłumaczyć z tego, co wtedy robili. Jednak jak to wygląda w kwestii Jarosława Kaczyńskiego?

Rząd PiS czasy PRL oraz stanu wojennego przedstawia jako największe zło, jakie spotkało Polskę. Wielokrotnie politycy tej partii obiecywali, że rozliczą wszystkie osoby związane z wszelkimi zbrodniami, które miały miejsce w tamtym czasie. Afery z tym związane pojawiają się co jakiś czas i wyjaśniane są przez całe lata. Jednak wiele osób zastanawia się, co w czasie ogłoszenia stanu wojennego robił sam prezes PiS.

Rząd PiS: co Kaczyński robił podczas wybuchu stanu wojennego?

Kaczyński niejednokrotnie opowiadał o swoim poranku 13 grudnia. Według informacji podawanych przez niego tego dnia spał do późna i nic nie wiedział o tym, że w Polsce wprowadzono stan wojenny. Wszystko dlatego, że w jego domu, nigdy nie włączano telewizora, ani radia. Dlatego rodzina Kaczyńskich o niczym nie wiedziała. - Rano słyszałem, jak mama rozmawia z tatą. Była zirytowana, bo nie działał telefon. Podejrzewała ojca o to, że nie zapłacił rachunku. U nas w domu rano nigdy nikt nie słuchał radia ani nie włączał telewizora, więc nic nie wiedzieliśmy - wspomina Kaczyński. Dodatkowo Kaczyński noc z 12 na 13 grudnia spędził poza domem, więc tym bardziej nie mógł znać najnowszych wydarzeń. Kiedy przyszły prezes PiS w końcu się obudził, udał się na mszę do kościoła. Szedł bocznymi uliczkami, przez co nie widział czołgów ani żołnierzy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
Kiedy dotarł do świątyni, jego oczom ukazał się tłum ludzi, co go trochę zaskoczyło, jednak tego dnia w kościele był Obraz NMP. W czasie kazania Kaczyński zaczął podejrzewać, co się wydarzyło, ale prawdy dowiedział się znacznie później. - W kościele panował potworny tłok, ale akurat tego dnia był u nas Obraz NMP. Kazanie ks. Boguckiego wydawało mi się też jakieś dziwne. I powoli zacząłem się orientować co się stało... - wyznał w książce "Druga strona medalu". W internecie pojawiło się wiele prześmiewczych memów, które odnoszą się do wydarzeń z tamtych dni. Nie ulega wątpliwości, że rząd PiS jest na tym punkcie bardzo wyczulony i takie żarty z lidera partii musiały wywołać prawdziwą furię.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nocne wpisy Morawieckiego obiegły sieć. Polacy nie mieli dla niego litości
  2. W co ona się ubrała?! Agata Duda szokuje strojem
  3. Rydzyk tworzy front z narodowcami! Opadną wam szczęki
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
Donald TuskDonald Tusk nie mówił tego o swojej rodzinie. Cała prawda wyszła na jaw!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News