Atak na portfel każdego z nas. Gwałtowne podwyżki cen, poczujemy to wszyscy

Atak na portfel każdego z nas. Gwałtowne podwyżki cen, poczujemy to wszyscy

Rząd PiS mocno daje się we znaki swoim obywatelom, zwłaszcza tym najbiedniejszym. Ciągłe podwyżki cen produktów oraz życie droższe z roku na rok to coś, przez co Polacy coraz częściej decydują się na zarobkowe wyjazdy za granicę. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec.

Rząd PiS zafundował swoim wyborcom niezliczoną ilość podwyżek produktów. Niestety, nie idzie to w parze z zarobkami Polaków, przez co życie w naszym kraju staje się coraz cięższe. Następne podwyżki, które są już w planach, dla niektórych mogą okazać się zabójcze. Jest to w znacznej części działanie władz z PiS, który to rząd rozdaje socjal na prawo i lewo, warunkując podwyżki cen mniej lub bardziej.

Rząd PiS niszczy Polaków. Te podwyżki dotkną również ciebie

Korzystasz z gazu? Od nowego roku zapłacisz za niego więcej. Obecne stawki obowiązują już tylko do 31 grudnia. Co więcej, ostatnia podwyżka miała miejsce zaledwie 3 miesiące temu! To niesamowicie szybkie tempo wzrostu cen. Ostatnią zmianę ustanowiono w lipcu, a w życie weszła ona 10 sierpnia. Nie zdążyliśmy się nią "nacieszyć", a już czeka nas następna. Szybkość wzrostu cen jest wręcz zatrważająca. Za ceny gazu odpowiedzialny jest wysoki popyt. Zaledwie dwa dni temu, 13 listopada, milion BTU (British Termal Unit, czyli Brytyjska Jednostka Ciepła) został wyceniony na 4 dolary. Jest to najwyższa cena od ponad 4 lat, a nawet nie rozpoczął się na dobre jeszcze sezon grzewczy. Ta zima będzie prawdziwym uderzeniem po kieszeniach Polaków.

Nie tylko gaz. Drożeją podstawowe produkty niezbędne do codziennego funkcjonowania

Jeden z członków Ruchu Narodowego opublikował na swoim profilu na Twitterze pewną ciekawą grafikę. Przedstawia ona jak rosły ceny produktów na przestrzeni 3 lat, czyli w okresie w którym u władzy jest partia Jarosława Kaczyńskiego. Przedstawione przez mężczyznę dane są przerażające.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jakie produkty uległy podwyżkom? Między innymi takie, których używać musi każdy z nas. Na liście znajduje się bowiem papier toaletowy, który z 2,60 zł podrożał na 5,60 zł. Jest to wzrost o 115 procent! Co jeszcze? Na przykład masło, które w 2015 roku kosztowało 3,20 zł, a dzisiaj musimy za nie zapłacić już 6,35 zł. Tutaj podwyżka stanowi 98%. Znacznie podrożały również jajka, pieczywo, płyn do mycia naczyń, ser żółty, jogurt naturalny czy też mąka pszenna. Takim obrotem sytuacji oburzeni są internauci, którzy zaczynają bać się o swoją przyszłość w tym kraju. - Ja rozumiem, że inflacja to jest naturalna rzecz. Rozumiem, że globalizacja i te sprawy, ale do jasnej cholery, niedługo będziemy musieli wybierać, czy chcemy mieć co zjeść, czy czym nagrzać w domu! To jest CHORE! Czy ta dobra zmiana mogłaby w końcu zacząć być DOBRA? Nie wyobrażam sobie życia w innym kraju niż Polska, ale niedługo przestanę wyobrażać sobie jakiekolwiek dalsze życie - napisał załamany obywatel. Rząd PiS Fot. TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. Znamy skład polskiej reprezentacji w meczu z Portugalią. Nie wszystkim się to spodoba
  2. Cała Ameryka śmieje się z Jarosława Kaczyńskiego! Pokazali te zdjęcia i go skompromitowali
  3. Brawo! N-I-E-S-A-M-O-W-I-T-E, Kwaśniewskiemu naprawdę się udało, cały kraj świętuje
  4. Agnieszka Włodarczyk przeżywa kolejny dramat. Już nigdy nie zazna szczęścia?
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
Następny artykuł