Przerażające wieści dotarły właśnie do polskich mediów prosto od policji. Funkcjonariusze zostali wezwani pod Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, ponieważ właśnie tam znaleziono tajemniczy obiekt. Choć nie jest to potwierdzone – najprawdopodobniej zawierał on materiał wybuchowy.

Dokładne położenie wspomnianego obiektu to siedziba Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego, mieszcząca się tuż obok Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przy al. Ujazdowskich w Warszawie.

Obiekt miał swoim wyglądem przypominać bombę. Ze względu na jego niepokojący kształt, na miejsce wezwane zostały służby. Informacje potwierdza rzecznik warszawskiej policji.

ZOBACZ TAKŻE:  KONIEC Szydło! Ujawniono dowód, pani premier stanie przed Trybunałem Stanu

 – W godzinach popołudniowych dostaliśmy informacje o nieznanym pakunku. Na miejsce została wezwana straż pożarna i samodzielny oddział antyterrorystyczny. Trwa sprawdzanie pakunku pod względem pirotechnicznym – powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską rzecznik stołecznej policji.

Niejasne okoliczności

Na ten moment policja nie ujawnia szczegółów sprawy. Wielu jej aspektów można się jednak domyślić. Jeżeli pakunek nie został w tym miejscu pozostawiony przypadkowo – najprawdopodobniej ktoś na celownik wziął sobie premier, Beatę Szydło.

źródło: WP

Kim jest mąż Beaty Szydło? Imponujące! 10 nieznanych faktów z życia premier

Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]

...

Zobacz również