rząd pis(1)
fot. wikipedia.org
Karol Zaborowski - 12 Grudnia 2018

PiS pali się grunt pod nogami. Przed świętami Polską wstrząśnie dramatyczny bunt

Rząd PiS podczas swoich rządów bez wątpienia nie miał lekko. Jednak nie oznacza to, że koniec tego roku będzie spokojny. Polskę czeka protest, który może sparaliżować wiele placówek.

Rząd PiS już niebawem może czekać kolejny wielki protest, który odbije się na całej Polsce. Jeszcze nie tak dawno temu o swoje walczyli policjanci, którzy zaczęli masowo brać zwolnienia L4. To doprowadziło do tego, że wiele komisariatów zwyczajnie przestało funkcjonować. Nie możemy zapominać również o trwającym 40 dni proteście osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, którzy przez ponad miesiąc okupowali budynek Sejmu. Teraz kolejna grupa Polaków chce pójść za ciosem i starać się o podwyżki.

Rząd PiS czekają kolejne problemy

Praca nauczyciela bez wątpienia nie należy do łatwych. Bądź co bądź to oni są odpowiedzialni za przekazywanie wiedzy młodemu pokoleniu. Dodatkowo od ich pracy w dużej mierze zależy przyszłość naszych dzieci. Co więcej, praca z młodzieżą bez dwóch zdań nie należy do łatwych i powie to każdy rodzić. Tylko że nauczyciel musi zapanować nad klasą, w której jest zazwyczaj 30 uczniów, którzy nie zawsze chcą współpracować. Dlatego wiele osób nie dziwi fakt, że nauczyciele od tak wielu lat domagają się podwyżek. Ludzie często nie zdają sobie sprawy, jak wygląda przeciętna nauczycielska pensja. Od pewnego czasu nauczyciele planują przeprowadzenia strajku na wzór tego, który wprowadziła policja. Co prawda dokładny plan protestu nie został jeszcze ustalony, ale wedle informacji, które krążą po mediach, będzie on polegał na braniu przez nauczycieli masowych zwolnień lekarskich.
ŻubrNajśmieszniejsze wybryki uczniów. Humor zeszytów szkolnych [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Zaplanowany jest na ostatni tydzień przed świętami. Pojawiły się również informacje o specjalnych wiadomościach skierowanych do rodziców dzieci z niektórych placówek o zaplanowanie dla pociech odpowiedniej opieki na te dni, ponieważ wiele szkół może zwyczajnie nie funkcjonować. Pracownicy oświaty domagać się będą 1000 złotych podwyżki. Ciężko stwierdzić, czy rząd zdecyduje się na tak duży wydatek, jednak w takiej sytuacji partia Jarosława Kaczyńskiego może zostać przyparta do muru.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Światowa gwiazda poprosiła Jackowskiego o pomoc! Tragiczne doniesienia
  2. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  3. Znaki zodiaku i ich poziom IQ. Które znaki są NAJINTELIGENTNIEJSZE?
  4. Mamed Chalidow podjął leczenie psychiatryczne. Jest źle
  5. PiS ukrywał to od początku! Wyciekło kogo chce się pozbyć Morawiecki
WrocławNajbogatsze polskie miasta. One dostają najwięcej pieniędzy [RANKING]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News