Radny PiS pił wódkę z OBLEŚNYM toastem o Adamowiczu. Zostanie usunięty z partii

Radny PiS pił wódkę z OBLEŚNYM toastem o Adamowiczu. Zostanie usunięty z partii

Rząd PiS nie będzie tym faktem pocieszony. Radny z ich ugrupowania pił wódkę z obleśnym toastem o zmarłym prezydencie Adamowiczu. Konsekwencje dopadły go szybciej, niż myślał. Zostanie usunięty z Prawa i Sprawiedliwości i to bezpowrotnie.

Rząd PiS nie pierwszy raz zalicza poważne wpadki, ale ta jest naprawdę ogromna. Jeden z ich polityków chyba dopiero później pomyślał o tym, co zrobił. Tak obleśnego toastu jeszcze nie było. Jak widać, nie posłuchał niedawnych słów Jarosława Kaczyńskiego o tym, że politycy jego partii mają się powstrzymać od kontrowersyjnych komentarzy.

Obrzydliwy toast polityka

Chodzi o jednego z radnych powiatu kościerskiego Dariusza Janta. Ten w niewybrednych słowach wypowiedział się na temat zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Na jego profilu na Facebooku jeden z komentujących Kamil J. napisał: - Panie Dariuszu... dziś taki piękny dzień, że trzeba napić się ze szczęścia... ja stawiam i piję Pana zdrowie... oby więcej takich Adamowiczów było !!! - napisał Kamil J. Każdy normalny polityk nie odpowiedziałby na taki komentarz albo go usunął. W końcu nie ma nic śmiesznego w tym, że prezydent Gdańska zmarł w tak tragicznych okolicznościach. Ten jednak zachował się zupełnie inaczej i napisał: - Ja już wypiłem, ale muszę ostrożnie, gdyż 12 dni temu miałem w nocy drugi zawał. Wkurza mnie to wchodzenie w odbyt przez niektórych czołowych polityków (...) Jak widzisz Kamil wstałem o drugiej, żeby ponownie wypić, gdyż po zawale od razu za dużo nie mogę - napisał polityk PiS. Wpisy zostały bardzo szybko usunięte z profilu polityka. Nic jednak w Internecie nie ginie i bardzo szybko ktoś zapisał sobie te komentarze. Sprawę nagłośnił "Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych". Opublikował na swoim profilu rozmowę, a pod postem wylała się fala komentarzy w stronę PiS. Ludzie nie są w stanie uwierzyć, że polityk coś takiego napisał. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rząd PiS postanowił, co z nim zrobić

Karma przyszła do niego bardzo szybko. Rząd PiS na pewno nie może przejść obojętnie obok takiego braku szacunku. Dariusz Janta nie będzie już członkiem partii. Poinformował o tym w rozmowie z polsatnews.pl poseł Janusz Śniadek z Prawa i Sprawiedliwości: - Zapewniam, że to jest kwestia dosłownie godzin, gdy zwołam prezydium i będzie informacja o wykluczeniu go z partii - mówił dziennikarzom poseł. Czy polityk poniesie jakieś konsekwencje prawne? Tego jeszcze nie wiadomo. Nie ma jednak co liczyć na powrót do wielkiej polityki. Żadna partia nie będzie tolerowała tak obrzydliwego zachowania. ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przerażające ustalenia MSWiA ws. gdańskiego WOŚP, na którym zaatakowano prezydenta
  2. Ochraniał gdański WOŚP, na którym doszło do tragedii. Ciążyły na nim poważne oskarżenia
  3. Matka mordercy Adamowicza błaga o wybaczenie. Porażające słowa kobiety
  4. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News