Rząd PiS po cichu uzbraja ONR w karabiny!

Rząd PiS po cichu uzbraja ONR w karabiny! Źródło:

Rząd po cichu uzbraja ONR w karabiny. Taki niepokojący komunikat wydał Radosław Sikorski. Były minister spraw zagranicznych ostrzega, że resort Antoniego Macierewicza da dostęp do broni palnej skrajnej organizacji Obozu Narodowego-Radykalnego.

- Po cichu przepychana jest ustawa, która umożliwi stowarzyszeniom, które zawarły porozumienie z MON, czyli na przykład ONR, posiadanie i strzelanie z karabinów maszynowych - napisał na swoim profilu na Twitterze Radosław Sikorski. ZOBACZ TAKŻE: Sikorski wyznaje: Wstyd mi przed żoną

Alarm: Rząd po cichu uzbraja ONR w karabiny!

Okazuje się, że faktycznie trwają pracę sejmowe nad nowelizacją ustawy o dostępie do broni. W sprawozdaniu z projektu do poprawek napisano jednak, że dostęp do broni i amunicji będą miały organizacje proobronne albo strzeleckie. ONR nie jest organizacją, która posiadałaby taki charakter, dlatego alarm wzniesiony przez Sikorskiego okazuje się bezzasadny, co nie umknęło uwadze internautów. Nie jest to najlepszy okres dla działalności byłego ministra spraw zagranicznych na Twitterze. Sikorski umieszcza ostatnio wpisy, które spotykają się z potężnymi falami krytyki. ZOBACZ TAKŻE: Sikorski krótko zripostował oskarżenia Kaczyńskiego o mord brata. Opozycja: „To jest to!”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News