Rząd PiS przygotował OKRUTNĄ ustawę! Uderzy w bezbronnych
Malwina Kossela - 30 Listopada 2018

Rząd PiS przygotował OKRUTNĄ ustawę! Uderzy w bezbronnych

Rząd PiS przygotował okrutną ustawę, która uderzy w tych najbardziej bezbronnych. Szczególnie ciężko będzie ją przetrwać ludziom starszym. Ludzie wpadli w prawdziwą furię, co tak naprawdę nie powinno dziwić nikogo. Przedstawiamy tę sprawę.

Rząd PiS od lat grabi sobie u swoich przeciwników. Takie sprawy jak wysokie składki wcale nie przekładają się na wysokie emerytury, a osoby pracujące niekiedy po kilkadziesiąt lat w jednym przedsiębiorstwie nawet po wejściu w wiek emerytalny, zmuszeni są pracować, by żyć na godnym poziomie. Jakby tego było mało, teraz rząd PiS przygotował naprawdę okrutną ustawę.Frustracja rośnie, nie dość, że co roku ZUS pochłania ogromne pieniądze, nie podnosząc emerytur, to przyszykował podwyżkę dla swoich pracowników, którzy z powodu niskich zarobków i marnych perspektyw awansu po prostu odchodzą, a zastąpić chce ich mało kto.

Starsi ucierpią z powodu podwyżek?

Niedługo w życie ma wejść nowa, szczególnie okrutna ustawa o stawkach podatku VAT. Choć stanieje wiele artykułów żywnościowych (można domyślać się, że ruch ten podyktowany jest rosnącymi kosztami przychodu i ostatnim wzrostem cen), to także sporo podrożeje. Wśród artykułów, które bardziej niż zwykle obciążą nasz portfel, są leki dla zwierząt, na które stawka VAT wzrosnąć ma z 8 do 23 proc. Ta informacja wywołała szczególnie wielkie poruszenie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jaruzelski i JaruzelskaWojciech Jaruzelski przychylał córce nieba! Luksusowe dzieciństwo MonikiCzytaj dalej
Natychmiast podniesiono temat faktu, że połowa Polaków jest właścicielami zwierząt. Karolina Korwin Piotrowska powiedziała nawet, iż z racji tego, że psy i koty są często jedynymi przyjaciółmi starszych, to brak pupili, na których leczenie nie będzie ich stać, po prostu ich zabije. - Ja jestem czasami na granicy, a co dopiero moja sąsiadka emerytka, której nie stać na zastrzyki u weterynarza. Ona nie kupuje jedzenia, żeby mieć co pieskowi dać jeść. Jest dumna, że wychodzi trzy razy z domu, tak to by w ogóle nie wychodziła. Nie można tym ludziom odebrać często jedynych przyjaciół. Ona wtedy umrze - powiedziała.

Rząd PiS przesadził stanowczo

Komentujący sprawę internauci wpadli w prawdziwą furię, gdy dowiedzieli się planach podniesienia stawki VAT na leki dla zwierząt. Wiąże się to oczywiście ze skokiem cen leczenie czworonogów. Daje się słyszeć nawet głosy, że to właśnie Zakład Ubezpieczeń Społecznych na przekór emerytom maczał palce w nowej ustawie. - Drugie dno podwyżek leków weterynaryjnych to rychłe zgony ich właścicieli z rozpaczy po ich odejściu. Bo dla ogromu starszych ludzi to jedyni najbliżsi. ZUS być może jest współtwórcą tej zbrodniczej ustawy - czytamy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polacy dostaną po 10 000 zł! Sejm przyjął specjalną ustawę
  2. Komenda w koszmarnym stanie. Horror nadal trwa, ci ludzie to zwierzęta
  3. Kaczyński chce go zniszczyć! PiS jeszcze nigdy z nikim nie pogrywał tak ostro
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
ZAMIANA
.Jolanta Kwaśniewska i sekrety jej małżeństwa. Możecie się mocno zdziwić!Czytaj dalej
źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News